نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... هر چه به 31 دسامبر (پایان ضرب‌الاجل دولت عراق برای خروج اعضای منافقین از عراق) نزدیک می‌شویم، لابی‌گران بیشتری برای حمایت آمریکا از این گروه وارد کار می‌شوند. در این میان، نام افرادی همچون «جیمز واسلی» و «پرتر گاس»، رؤسای سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا «سی‌.آی‌.ای»، «لوئیس فرش» رئیس سابق «اف‌.بی‌.ای»، دادستان سابق «میشائیل بالاسکی»، «تام ریج» معاون امنیت داخلی دولت جورج بوش، «جیمز جونز»، نخستین مشاور امنیت ملی دولت اوباما، شهردار جمهوریخواه نیویورک «گالیانی»، فرماندار قدرتمند ایالت ورموت «هوارد دین» و «دل دیلی» از مقامات سابق اداره ضد تروریسم آمریکا به چشم می‌خورد ...

         

 

نیویورک تایمز، ترجمه تابناک، بیست و هفتم نوامبر 2011

دشمن دشمن من، دوست من است ؛ این جمله‌ای است که «نیویورک تایمز» برای توجیه حمایت دولتمردان آمریکایی از سازمانی که خود آنان تروریستی نامیده‌اندش، نوشته است، ولی حامیان سازمان تروریستی منافقین در آمریکا چه کسانی هستند و هم‌اکنون چه کمکی به این گروهک می‌کنند؟

به گزارش «تابناک»، روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» در مطلبی، همه دوستان و لابی‌گران آمریکایی سازمان تروریستی منافقین ایران را معرفی کرده و نوشته است: وقتی که سازمانی علیه ایران اقدام و دشمنی می‌کند، بی‌گمان، آن سازمان و افراد، دوست آمریکا به شمار می‌روند.

بنا بر این گزارش، هر چه به 31 دسامبر (پایان ضرب‌الاجل دولت عراق برای خروج اعضای منافقین از عراق) نزدیک می‌شویم، لابی‌گران بیشتری برای حمایت آمریکا از این گروه وارد کار می‌شوند.

در این میان، نام افرادی همچون «جیمز واسلی» و «پرتر گاس»، رؤسای سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا «سی‌.آی‌.ای»، «لوئیس فرش» رئیس سابق «اف‌.بی‌.ای»، دادستان سابق «میشائیل بالاسکی»، «تام ریج» معاون امنیت داخلی دولت جورج بوش، «جیمز جونز»، نخستین مشاور امنیت ملی دولت اوباما، شهردار جمهوریخواه نیویورک «گالیانی»، فرماندار قدرتمند ایالت ورموت «هوارد دین» و «دل دیلی» از مقامات سابق اداره ضد تروریسم آمریکا به چشم می‌خورد.

                               «هوارد دین» و «جیمز جونز»

        

«لوئیز فرش»

این گزارش می‌افزاید: این افراد نه تنها مبالغی برای کمک مالی به این سازمان تروریستی جمع‌آوری کرده‌اند، بلکه در آژانس‌ها و سازمان‌های گوناگون دولتی آمریکا نیز برای حمایت از آنان وقت سخنرانی گرفته‌اند.

ناگفته نماند، جنبشی که این شخصیت‌ها در حمایت از یک سازمان تروریستی به راه انداخته‌اند، شامل یک آگاهی تمام صفحه در روزنامه‌هاست که از این سازمان تروریستی به نام «مخالفان حکومت ایران» یاد کرده‌اند.

           

                             «گالیانی» ، «تام ریج»، «موکاسه»

گفتنی است، رهبران این سازمان تروریستی، گرانبهاترین شرکت لابی‌گر آمریکایی، یعنی Akin Gump Strauss Hauer & Feld را اجاره کرده‌اند، تا به طرفداری از این سازمان، لابی‌گری کنند؛ این سازمان همان سازمانی است که در سال 2009، گفت‌وگوهایی را به سود این گروهک منافقین با مقامات اتحادیه اروپا انجام داد تا این اتحادیه، این سازمان تروریستی را از فهرست گروه‌های تروریستی خود بیرون کند.

               

                                    «گاس» ، «جیمز والس»

در این باره باید گفت، مبالغی که تاکنون سازمان تروریستی منافقین برای لابی‌گری هزینه کرده، بالغ بر میلیون‌ها دلار بوده که «نیویورک تایمز» هم درباره منابع تأمین این پول‌ها مشکوک شده است.

ذکر این مهم لازم است که تاکنون نزدیک 97 تن از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا ـ که شمارشان بالغ بر چهارصد نفز است ـ از بیرون شدن سازمان تروریستی منافقین از فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا حمایت کرده‌اند.

             

Daniel Zucker, Maryam Rajavi and ALi Safavi 

    --------

 
طبقه بندی: اخراج و انتقال،  افشاگری،  اخراج مجاهدین از عراق ،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  حامیان اجاره ای رجوی،  حامیان اروپایی رجوی،  حامیان فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: حامیان مجاهدین، امریکا، جیمز جونز، هواردین، موکاسه، تام ریچ، گاس، جیم والس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی