نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 8 آذر 1390

رییس کمیته دفاع از حقوق قربانیان عراقی، از پارلمان و شورای استانداری های این کشور خواست در باره رسیدگی به پرونده های جنایات گروه تروریستی مجاهدین و مجازات آنها، پیش از پایان سال جاری و قبل از فرار اعضای آن از عراق اقدام کنند.

                                                    

 

العالم

"نافع العیسی" شنبه شب در حاشیه کنفرانسی درباره جنایت های گروه تروریستی مجاهدین علیه مردم عراق قبل و بعد از اشغالگری، در گفت وگو با شبکه خبری العالم تاکید کرد: کمیته دفاع از حقوق قربانیان عراقی، پرونده های قضایی متعدی در این خصوص تشکیل و دادخواست هایی نیز به دادگاه جنایی و برخی دادگاه های بین المللی داده است و از پارلمان عراق و شورای استانداری ها خواسته است که هر چه زودتر و پیش از فرار اعضای این گروه تروریستی تا پایان سال جاری به پرونده های جنایی آنان رسیدگی کنند.

وی تصریح کرد: دولت عراق برای اخراج اعضای این گروه تا پایان سال جاری به جز شش نفر از سران آن که تحت تعقیب قضایی هستند؛ آماده می شود.

عدنان الشحمانی عضو پارلمان عراق نیز در حاشیه این کنفرانس در باره درخواست گروه تروریستی مجاهدین برای ماندن در عراق به العالم گفت: دولت و پارلمان عراق در اجرای تصمیم برای اخراج این گروه تروریستی تا پایان سال 2011 و پس گرفتن اراضی پادگاه اشرف جدی هستند.

وی افزود: طبق رای دستگاه قضایی عراق نیز همه اراضی پادگان اشرف باید پس گرفته شود و اراضی آن به صاحبان قانونی و کشاورزان در شهر الخالص استان دیالی سپرده شود.

انجمن "العدالة العراقیة" روزشنبه کنفرانسی را درباره افشای بخشی از جنایت های گروه تروریستی مجاهدین علیه مردم عراق قبل و پس از ورود اشغالگران آمریکایی به این کشور در سال 2003 برگزار کرد.

این کنفرانس با حضور شخصیت های سیاسی، عشایر و خانواده های قربانیان جنایت های این گروه برگزار شد


......................
۱۳۹۰/۹/۷
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج مجاهدین از عراق ،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  عراق ستیزی،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: عراق، مجازات تروریست ها، مجاهدین، اشرف، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی