نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 8 آذر 1390

.... شرکت کنندگان در این کنفرانس از امریکا به خاطر ناتوانی در پایان دادن به حضور این گروه تروریستی در عراق انتقاد کردند. مسعود خدابنده رئیس هیات استراتژیک خاورمیانه گفت: "متاسفانه نیروهای امریکایی نتوانسته‌اند این کمپ را تعطیل کنند و این مسئله را به دولت عراق واگذار کرده‌اند. من از دولت و مردم عراق به خاطر صبوری‌شان تشکر می‌کنم...

 

لینک به فایل ویدئویی

پرس تی وی، بغداد، بیست و هشتم نوامبر 2011

کمپ اشرف، پایگاه گروهک تروریستی منافقین در عراق

به گزارش پرس تی‌‌وی، گروهی از مقامات و سران قبایل عراق و همچنین شماری از آژانس‌های خارجی اخراج اعضای گروهک منافقین از این کشور را خواستار شده‌اند.

شرکت کنندگان در این کنفرانس که روز جمعه (4 آذر، 25 نوامبر) در شهر بغداد پایتخت عراق برگزار شد، درباره ادامه حضور گروهک منافقین در این کشور و عواقب این حضور برای مردم عراق تبادل نظر کردند.

نایف الاساوی سازمان دهنده این کنفرانس گفت: "دولت عراق به درخواست‌های مردمی پاسخ گفته و قصد دارد کمپ گروهک منافقین را تخلیه و اعضای این گروه را تا پایان سال از عراق اخراج کند."

اعضای گروهک منافقین در سال 1986 میلادی به عراق گریختند و با حمایت صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق، پایگاه اشرف را در دیاله نزدیک مرزهای ایران بنا کردند.

شرکت کنندگان در این کنفرانس از امریکا به خاطر ناتوانی در پایان دادن به حضور این گروه تروریستی در عراق انتقاد کردند.

مسعود خدابنده رئیس هیات استراتژیک خاورمیانه گفت: "متاسفانه نیروهای امریکایی نتوانسته‌اند این کمپ را تعطیل کنند و این مسئله را به دولت عراق واگذار کرده‌اند. من از دولت و مردم عراق به خاطر صبوری‌شان تشکر می‌کنم."

گروهک تروریستی منافقین تاکنون بارها علیه مردم و دولت ایران اقدامات تروریستی انجام داده است.

این گروهک تروریستی همچنین با صدام حسین در سرکوب عراقی‌ها در جنوب در سال 1991 و کشتار کردها در شمال این کشور همکاری کرده است.

عدنان الشهمانی از نمایندگان ائتلاف دولت قانون عراق گفت: "گروهک منافقین خاطرات خونینی برای مردم عراق به جای گذاشته است و مردم عراق امروز نمی‌توانند ادامه حضور این گروه در خاک خود را تحمل کنند. هیچ کشوری اجازه نخواهد داد که چنین گروه تروریستی در خاکش مستقر شود."

تهران بارها از دولت عراق خواسته است تا گروهک منافقین را اخراج کند، اما امریکا همیشه مانع اجرای این موضوع از سوی دولت عراق شده است.

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  اخراج مجاهدین از عراق ،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  عراق ستیزی،  مواضع دولت عراق،  موضع عشایر عراق، 
برچسب ها: عراق، مردم عراق، اخراج مجاهدین، اشرف، رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی