نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 8 آذر 1390

این تصمیم در حالی گرفته می شود که دولت عراق از برنامه خود برای برچیدن اردوگاه اشرف (مقر منافقین) قبل از عقب نشینی کامل نظامیان آمریکایی در پایان سال جاری خبر داده که این اردوگاه در 120 کیلومتری غرب مرز با ایران قرار دارد و سه هزار و 500 تروریست در آن حضور دارند...

                                    

 

تابناک - کد خبر: ۲۰۶۶۹۰تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۰

یک روزنامه غربی در گزارشی از طرح دولت آمریکا برای خروج نام گروهک تروریستی منافقین از لیست گروههای تروریستی و اعطای پناهندگی به اعضای این سازمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: آمریکا در حال بررسی خروج نام سازمان مجاهدین خلق (منافقین) از لیست گروههای تروریستی خود و اعطای پناهندگی به اعضای این سازمان است که این اقدام نشان دهنده حمایت واشنگتن از تروریسم است.

"جیمز وولسی" و "پورتر گاس" روسای سابق سرویس اطلاعات مرکزی ایالات متحده (سیا) و "لوئیس فری" رئیس سابق اف بی آی، "مایکل موکاسی" دادستان سابق کل آمریکا،" تام ریج" اولین وزیر امنیت داخلی ایالات متحده، ژنرال "جیمز جونز" اولین مشاور امنیت ملی اوباما، شهردار سابق نیویورک و "هووارد دین" فرماندار پیشین "ورمونت" از جمله افرادی هستند که با "باراک اوباما" برای خروج نام گروهک تروریستی مجاهدین خلق از لیست گرووهای تروریستی رایزنی کردند.

این تصمیم در حالی گرفته می شود که دولت عراق از برنامه خود برای برچیدن اردوگاه اشرف (مقر منافقین) قبل از عقب نشینی کامل نظامیان آمریکایی در پایان سال جاری خبر داده که این اردوگاه در 120 کیلومتری غرب مرز با ایران قرار دارد و سه هزار و 500 تروریست در آن حضور دارند.

همچنین "نیوت گینگریچ" رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا 12 نوامبر در مناظره با جمهوریخواهان در "اسپارتانبورگ" واقع در کارولینای جنوبی با صراحت حمایت خود را از افزایش عملیات های تروریستی مخفیانه علیه ایران، کشتن دانشمندان هسته ای و تلاش برای توقف برنامه هسته ای ایران اعلام کرد.

خاطر نشان می شود اردوگاه اشرف که اخیرا به "عراق جدید" تغییر نام داده است، در استان دیاله عراق قرار دارد. گروهک تروریستی منافقین از دهه هشتاد پادگان نظامی اشرف دراستان دیاله (57 کیلومتری شمال شرق بغداد ) را به عنوان مقر خود برگزید.

دولت عراق پرونده امنیتی این اردوگاه را اوایل سال 2009 از نظامیان آمریکایی تحویل گرفت و نیروی امنیتی ویژه ای برای حمایت از این اردوگاه تشکیل داد؛ دولت عراق اخیرا برای خروج اعضای این گروهک تروریستی از خاک این کشور تا پایان سال جاری میلادی ضرب الاجل تعیین کرد.

گروهک تروریستی منافقین علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایتهای فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد.
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  افشاگری،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: امریکا، مجاهدین، تروریست، رجوی، صدام، عراق، اشرف، پناهندگی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی