نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خبرگزاری فارس: انجمن اسلامی دانشجویان ۲۵ دانشگاه کشور با صدور بیانیه‌ای از اقدام رژیم انگلیس در قطع رابطه با ایران ابراز خوشنودی و اعلام کردند جشن شکرگزاری بمناسبت قطع رابطه لندن با تهران را به زودی برگزار می‌کنند.

 به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، دانشجویان در بیانیه خود اعلام کردند که رژیم از درون پاشیده انگلیس امروز زبون‌تر و ذلیل‌تر از آن است که بتواند در مقابل ایران اسلامی و موج خروشان بیداری ملت‌ها مقاومت کند.

 

                          

 

متن کامل بیانیه دانشجویان به شرح زیر است:

 

بسم‌الله قاصم الجبارین

اقدام انقلابی دانشجویان ایرانی در تسخیر لانه جاسوسی و قطع ید ایادی شیطان از خاک پاک کشورمان، آرزوی چندین و چند ساله ملت بزرگ ایران بویژه جنبش دانشجویی مسلمان بود. قطع همان دست‌هایی که آغشته به خون دانشمندان مؤمن و متخصص ما هستند.

 

دیروز دانشجویان خشمگین از چند قرن فتنه‌انگیزی انگلستان، به جوشش آمدند و بار دیگر مقتدرانه برظلم و ظالم خروشیدند و نتایج شعف‌آور این خروش را نیز بسیار سریع مشاهده کردند.

 

دولت تحقیر شده انگلستان در اقدامی کاملاً منفعلانه و عجولانه، کارمندان سفارت تعطیل شده خود در تهران را فرا خواند و سفارت جمهوری اسلامی ایران را نیز در لندن تعطیل کرد که این امر موجب شعف و شادی ملیون‌ها ایرانی شد و به زودی جشن شکرگزاری قطع ارتباط این رژیم با ایران اسلامی را در دانشگاه‌های کشور برگزار می‌کنیم.

 

انگلستان با این عمل سرعت رسیدن ملت ایران به مطالبات بر حق خود را افزایش داد و ملت ایران بعد از سال‌ها مقاومت این رژیم را به طور کامل عقب راندند. به راستی که این عقب‌نشینی کاملا آشکار، نشان از بهت و سردرگمی و استضعاف دولت انگلستان داشت چرا که می‌دانستند بعد از این اقدام دانشجویان، دیگر به قدر ذره‌ای در ایران نفوذ ندارد و دوران سختی را پیش رو خواهند داشت.

 

این وضعیت بغرنج انگلستان در ایران، سبب شد که بریتانیای صغیر و حقیر، با متوسل شدن به تشکل‌ها و سازمان‌های دست ساخته خود، بازی جدید و نخ نما شده‌ای را برای برگرداندن بازی تمام باخته خود شروع کند.

 

سازمان ملل و دیگر سازمان‌های حامی لابی‌های صهیونیستی، تنها پس از چند ساعت از وقایع روز گذشته، موضع‌گیری‌های خود را علیه خروش انقلابی دانشجویان مسلمان ایران آغاز کردند و سعی نمودند با دیکتاتوری رسانه‌ای خود افکار عمومی جهان را بر علیه جبهه حق بشورانند که باید گفت زهی‌خیال باطل قیام جوانانی که به نمایندگی از جنبش ۹۹ درصدی‌های جهان به پاخاسته اند با این تبلیغات پوچ کوچکترین خدشه‌ای برنمی‌دارد.

 

انگلستان  حتی دیگر قادر به مدیریت بحران داخلی خود هم نیست. چنانچه که شاهدیم میلیون‌ها تن از ملت استبداد زده انگلستان، اکنون در خیابان‌های این کشور علیه دولت یک درصدی و انحصارطلب کشورشان به پاخاسته‌اند و مشت‌های گره کرده خود را به سوی آن‌ها روانه کرده‌ و اعلام کرده‌اند که تا محقق شدن مطالباتشان در خیابان‌ها می‌مانند، هرچند که با سرکوب وحشیانه نیروهای امنیتی انگلستان مواجه شوند.

 

انگلستان هم اکنون‌، زبون‌تر از آن است که خط و نشانی برای احدی در جهان بکشد. حتی ذلیل‌تر از آن است که ملت خود را اغنا کند و پاسخ حق‌طلبی آنان را بدهد.

 

مع‌الوصف ما دانشجویان عضو انجمن‌های اسلامی دانشجویان 25 دانشگاه کشور اعلام می‌داریم که اقدام دیروز تنها گوشه‌ای از پاسخ کوبنده ملت ایران بر علیه اقدامات کثیف دولت خبیث انگلستان بود و این دولت و دیگر مستکبران جهان باید در انتظار مشت‌های محکم بعدی ملت ایران باشند.

وسیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

 

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شیراز

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بابل

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم تهران

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم و فنون خرمشهر

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بوعلی سینا همدان

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام

انجمن اسلامی دانشجویان مرکز آموزش عالی فنی کرمانشاه

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

انجمن اسلامی دانشجویان پردیس قم دانشگاه تهران

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه اراک

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه مازندران

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه قم

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان

 

انتهای پیام/ 10/09/1390

 
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان، 
برچسب ها: ایران انگلیس، قطع ارتباط، سفارت انگلیس، اشغال سفارت انگلیس، دانشجویان ایرانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی