نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رئیس گروه عراق در پارلمان اروپا گفته که دولت عراق باید ضرب‌الاجل تعیین شده برای گروهک منافقین خلق را لغو کند و اقدام آنان برای این کار محکوم شود / این در حالی است که اعضای این گروهک نه در عراق پناهنده هستند و نه شهروند این کشور هستند و نه ویزای اقامت در این کشور را دارند و این همه در تناقض کامل با حقوق بین‌الملل خصوصی است.

 

کد خبر: ۲۰۷۳۵۸تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۰

سرویس بین‌الملل ـ وزرای خارجه اتحادیه اروپا با اعمال فشار به نوری مالکی، نخست وزیر عراق از وی خواسته‌اند که کمپ اشرف اردوگاه سازمان منافقین خلق ایران را تعطیل نکند و همچنان پذیرای آنان در خاک عراق باشد.

به گزارش «تابناک»، «واشنگتن پست» خبری را منتشر کرده که بر پایه آن، «استروس استیونسون»، رئیس گروه عراق در پارلمان اروپا گفته است که دولت عراق، باید ضرب‌الاجل تعیین شده برای گروهک منافقین خلق را لغو کند و اقدام آنان برای این کار نیز محکوم شود.

بنا بر این گزارش، دولت عراق تا 31 دسامبر سال جاری (تا پایان سال)، به این گروهک مهلت داده است که خاک عراق را ترک کنند، وگرنه پس از این تاریخ، دولت عراق اردوگاه اشرف واقع در شرق استان دیاله عراق را پاکسازی خواهد کرد.

در همین حال دولت عراق هم در صدد است که چند تن از رهبران اصلی این گروهک را که با رژیم صدام در سرکوب ملت عراق دخالت داشته‌‌اند، محاکمه کند.

هم اکنون بالغ بر سه هزار نفر در اردوگاه اشرف هستند که نزدیک ششصد نفر آنان با توبه از کارهای پیشین، آماده بازگشت به ایران بوده و نهصد نفر آنان دارای تابعیت اروپایی هستند و بقیه وضعیت نامشخصی دارند.

این در حالی است که اعضای این گروهگ، نه در عراق پناهنده هستند و نه شهروند این کشورند و نه ویزای اقامت در  این کشور را دارند و این در تناقض کامل با حقوق بین‌الملل خصوصی است.

گفتنی است، در روز‌های اخیر، سران این گروهک با هزینه مبالغ هنگفت، برخی از شخصیت‌های آمریکایی و اروپایی را به دفاع از گروهک تروریستی خویش واداشته‌اند.
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج مجاهدین از عراق ،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: اروپا منافقین، عراق، اشرف، مالکی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی