نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

محمدحسن قدیری ابیانه کارشناس مسائل استراتژیک در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس در خصوص اعطای پناهندگی کشورهای اروپایی به اعضای گروهک تروریستی منافقین در پادگان اشرف، با بیان اینکه اروپا و آمریکا همواره حامی تروریسم بوده‌اند و از منافقان به عنوان عناصر جاسوس و بمب‌گذار استفاده کرده‌اند، گفت: غرب مستقیم یا به واسطه حمایت از منافقان، گروهک پژاک و ریگی و ... دشمنی خود را با ملت ایران و حمایت از تروریسم را به نمایش گذاشته‌ است.


                        

 

قدیری ابیانه در گفت‌‌وگو با فارس:
وی پناه دادن به منافقان توسط اتحادیه اروپا را پناه دادن به مزدوران گوش به فرمان آنها دانست و افزود: در حال حاضر اتحادیه اروپا در بحران مالی به سر می‌برد و اعطای پناهندگی به این عده برای اروپایی‌ها هزینه‌های سنگینی را به همراه خواهد داشت.
این کارشناس مسائل استراتژیک ادامه داد: اعطای پناهندگی به این افراد در آینده برای اروپا دردسر ایجاد خواهد کرد و غرب با این اقدامش خود را بیش از پیش رسوا می‌کند.
قدیری ابیانه اضافه کرد:‌ اروپایی‌ها از یک سو خود در خصوص نقض حقوق بشر علیه ایران قطعنامه صادر می‌کنند و از سوی دیگر به تروریست‌هایی پناه می‌دهند که بدترین جنایات را علیه ملت ایران مرتکب شده‌اند.
وی گفت: منافقان علاوه بر تروریست بودن، مزدور رژیمی هستند که به ایران حمله کرده و آنها در این تهاجم و اشغال خاک ایران، این رژیم را یاری رسانده‌اند.
قدیری ابیانه در عین حال یادآور شد: البته دیگر چیزی از منافقان باقی نمانده است.
این کارشناس حضور منافقان و سرکردگان آنها در اروپا را غیرقانونی و مغایر با قوانین این کشورها دانست و افزود: غرب برای دشمنی با جمهوری اسلامی ایران نیازمند مزدورانی است که بتواند از آنها علیه ایران به عنوان یک اهرم استفاده کند اما این اهرم به شدت شکسته است و توان خدمت به آنان و تضعیف نظام جمهوری اسلامی را ندارد. آنها به خوبی می‌دانند که این گروهک نزد ملت ایران منفور هستند.
......................
۱۳۹۰/۹/۱۲طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  دیدگاه،  حامیان فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: قدیری ابیانه، کارشناس سیاسی، مجاهدین، اروپا، پناهندگی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی