نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بعد از سازمان ملل، اتحادیه اروپا هم تصمیم عراق را به رسمیت شناخت ؛ رهبری مجاهدین از هم اکنون نیروها را برای قربانی شدن آماده و به آنها حقنه می کند که اشرفی بودن به این معناست که ذره ای کوتاه نیاییم و با کشته شدن دولت عراق را وادار به عقب نشینی کنیم، این در حالی است که تا هفته گذشته به نیروهای روحیه باخته قول حمایت آمریکا، اتحادیه اروپا و سازمان ملل را می دادند.

 

      

 ایران دیدبان
پس از کمیساریای عالی پناهندگی سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا نیز تصمیم دولت عراق برای جابجایی مجاهدین در عراق و تخلیه اردوگاه اشرف زیر نظر سازمان ملل متحد را پذیرفت و بدین ترتیب فرصت مجددی به گروه تروریستی مجاهدین داده شد که از قانون تبعیت کرده و دست از گردنکشی و باج خواهی بردارد.
مطالبه گروه تروریستی مجاهدین و حامیان آنها این بود که وزاری خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا در نشست روز اول دسامبر در بلژیک علیه دولت عراق موضع گیری کرده و ضرب الاجل این کشور برای اخراج مجاهدین را محکوم نماید و یا پناهندگی دسته جمعی آنها را مورد پذیرش قرار دهد، اما اتحادیه اروپا هرچند به مسئله اردوگاه اشرف پرداخت و خانم کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی این اتحادیه از کشورهای عضو برای پذیرش تعدادی از ساکنان این اردوگاه دعوت نمود، اما حاضر نشد به موضوع آنچنان وارد شود که خواست این گروه تروریستی است.
استیونسون عضو پارلمان اروپا و نماینده گروه تروریستی مجاهدین در این موضوع در این باره گفت:
" سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا به ما میگوید که باید به تأمین امنیت ساکنان اشرف به وسیله مقامات عراقی اعتماد کنیم. مگر همه این را قبلاً نشنیده‌ایم؟ وقتی اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد میگوید باید به حق حاکمیت عراق احترام بگذاریم، آخر هیتلر هم در آلمان نازیها حق حاکمیت بر یهودیها داشت. آیا باید به این نوع حق حاکمیت احترام بگذاریم؟ به خاطر خدا هم که شده اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد، بیدار شوید!"
لذا بایستی گفت که مجاهدین و حامیانشان از دخالت اروپا در این مسئله نیز طرفی نبسته و نتوانستند از این طریق زمینه برپا نگهداشتن تشکیلاتشان را فراهم آورند، هم چنان که پیش از این چنین خیالی را از رهگذر دخالت کمیساریای عالی پناهندگی سازمان ملل در این موضوع در سر می پروراندند.
این بار نیزمجاهدین خیال داشتند با استناد به حمایت احتمالی اتحادیه اروپا از این خواسته و موضع گیری این اتحادیه علیه تصمیم دولت عراق برای گردنکشی و باج خواهی خود مشروعیت ایجاد کنند اما در این امر ناکام ماندند.
در این باره مریم رجوی با سرخوردگی از ناتوانی در سوء استفاده از اتحادیه اروپا می گوید :" پنهان شدن در پشت «حاکمیت عراق» برای توجیه بی تفاوتی در مقابل جنایات دولت عراق علیه اشرف مطلقاغیر قابل قبول است."
مجاهدین اما از هم اکنون زمزمه های سرکشی را به راه انداخته و برخلاف خواست تمام مجامع و مراجع دخیل در این موضوع که اطاعت از سازمان ملل را توصیه کرده اند، قصد مقابله با دولت عراق و ایجاد درگیری در پایان ضرب الاجل را دارند. 
رهبری مجاهدین از هم اکنون نیروها را برای قربانی شدن آماده و به آنها حقنه می کند که اشرفی بودن به این معناست که ذره ای کوتاه نیاییم و با کشته شدن خود، دولت عراق را وادار به عقب نشینی کنیم، این در حالی است که تا هفته گذشته به نیروهای روحیه باخته قول حمایت آمریکا، اتحادیه اروپا و سازمان ملل را می دادند.
بدین ترتیب مشخص خواهد شد که گروه تروریستی مجاهدین نه با دولت و قانون در ایران و یا عراق بلکه با هر قانونی ناسازگاراست و بر اساس ماهیت آنارشیستی و تروریستی اش دست به خرابکاری و گردنکشی و شورشگری می زند.
...................... 

90/09/13 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  اخراج مجاهدین از عراق ،  اروپا ، فرقه مجاهدین،  سازمان ملل،  سران فرقه رجوی،  اتحادیه اروپا ، پارلمان اروپا،  حامیان اروپایی رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: سازمان ملل، مجاهدین، عراق، اروپا، اخراج مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی