نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

پیش بینی اینکه یک خونریزی دیگر در راه است کار دشواری نیست! فاجعه ای که بدستور مریم رجوی رخ خواهد داد و مسئولیت تام و تمام آن بعهده وی خواهد بود!

منبع:  انجمن نجات مرکز فارس 
۱۲آذر ۱۳۹۰
تا پایان سال جاری میلادی کمتر از یک ماه باقی مانده است. با توجه به آشنایی کامل که به شیوه کار فرقه مجاهدین دارم آنها پس از اینکه از پا درمیانی مجامع بین المللی و البته امریکا برای جلوگیری از بسته شدن درب بیت العنکبوت رجوی نا امید شوند شروع بکار کردن بروی نیروهای خود میکنند و طوری وانمود میکنند که این جنگ نه با دولت عراق بلکه با رژیم ایران است و بایستی با حداکثر تهاجم بآنها برخورد کنیم.معمولا در چنین مواقعی، مریم پیامی میدهد که هیهات من الذله و موضوع را ایدئولوژیک میکند !
بدنبال پیام مریم هم نشست های مغز شویی یکی پس از دیگری شروع میشود که بسته شدن درب اشرف به معنی شکست ایدئولوژیک سازمان و تسلیم شدن در برابر رژیم است و ما نباید اجازه دهیم خون شهدا پایمال شود ودست آخر هم بیچاره نیروهای بدنه سازمان که دوباره بایستی با خون خود بهای خوشگذرانی خانم در پاریس را بپردازند!
این یک واقعیت اثبات شده است که سران فرقه مجاهدین هیچ محدودیتی در به کشتن دادن نیروهای بدنه سازمان ندارند. بیاد دارم در نشستی رجوی میگفت که شما که بمن امضاء خون و نفس میدهید باین معنی است که رهبری صاحب خون، نفس، احساسات، علایق و همه چیز شماست و میتواند از آن در راه رسیدن سازمان به اهدافش استفاده کند! رجوی جان نیروهای موجود در اردوگاه اشرف را به مانند پولی میداند که در جیبش است و میتواند از آن برای رسیدن به آنچه میخواهد استفاده و براحتی خرج کند! و در نشستهای مستمر و خسته کننده این موضوع را در ذهن نیروها جا میاندازد که تنها راه رستگاری شما اینست که رهبری مسعود را پذیرفته و خود را بمانند یاران امام حسین در هردو دنیا بیمه کنید!
پیش بینی اینکه یک خونریزی دیگر در راه است کار دشواری نیست! فاجعه ای که بدستور مریم رجوی رخ خواهد داد و مسئولیت تام و تمام آن بعهده وی خواهد بود!
از اینرو از تمامی مجامع بین المللی و از مسئولین محترم کشور عراق تقاضا دارم با علم باین موضوع که رجوی برای ادامه حیات ننگین خود در اروپا خواهان به کشتن دادن نیروهای بی دفاع و اسیر خود در کمپ اشرف است و با به کشتن دادن این نیروها بدنبال طولانی کردن پروسه تخلیه اشرف حتی بمدت یک ماه بیشتر است. لذا دردام رجوی شیاد نیفتید و با برخوردی انسانی و تدبیری شایسته با این نیروها برخورد کنید! چرا که این نیروهای اسیر خود اصلی ترین قربانیان این فرقه هستند .
باقری
طبقه بندی: نجات یافتگان،  افشاگری،  فتنه و فریب،  دیدگاه،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  حامیان فرقه رجوی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: مجامع بین المللی، دولت عراق، فریب، دام، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی