نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 13 آذر 1390

از پنج شنبه هفته گذشته خانواده ها بدون استفاده از بلندگو صرفا در کنار حصارهای اشرف تجمع کرده و به این صورت حضور خود را اعلام نمودند. آنان طبق معمول تلاش میکردند تا با نفراتی که به عنوان نگهبان در کنار حصارها گمارده شده اند دوستانه صحبت کنند اما ظاهرا قربانیان مغزشوئی شده رجوی از این کار به شدت هراس و وحشت داشتند...

              

(خانم ها میزایی، عبداللهی و سنجابی)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، سوم دسامبر 2011

امسال خانواده ها سومین مراسم سوگواری شهادت امام حسین (ع) و یارانش در کربلا را در حالیکه همچنان در تحصن بسر میبرند برگزار نمودند. آنان همگی در این ایام و در دهه محرم دست دعا به درگاه خدا برداشته و به صاحب عاشورا متوسل شدند تا رهائی عزیزانشان هر چه زودتر محقق شده و دل آنان بعد از سالیان متمادی به دیدارشان شاد گردد. این سومین سال است که آنان به درگاه اباعبدالله الحسین در مقابل پادگان اشرف متوسل میشوند. شرایط به گونه ایست که آنان کاملا امیدوار هستند که بزودی زود دعاهایشان به درگاه حق مستجاب خواهد شد.

همانطور که اطلاع دارید تعدادی از جداشدگان فرقه رجوی از کشورهای مختلف برای دیدار با خانواده های متحصن در مقابل دروازه پادگان اشرف و یاری رساندن به فعالیت های آنان به عراق آمده اند. آنان تاکنون در برنامه های متعددی شرکت کرده و ملاقاتهای بسیاری با مقامات عراقی و بین المللی داشته اند. در همین رابطه آقای عباس صادقی نژاد مقیم آلمان هم مصاحبه ای با روزنامه کثیر النتشار الرأی عراق داشت که انعکاس آن در سایت خبرگزاری عراقی واع در لینک زیر قابل مشاهده است:

إسرار وخفایا مثیرة یكشفها احد عناصر جماعة خلق لـ " الرای العام"

                                

یونامی (دفتر ملل متحد در بغداد) بعلاوه کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد و همچنین دولت عراق از خانواده های متحصن در مقابل دروازه پادگان فرقه ای اشرف درخواست نمودند تا به منظور تسهیل در نام نویسی ساکنان اشرف، به مدت چند روز از بلندگو های خود برای دادن پیام به عزیزانشان استفاده نکنند. این درخواست با استقبال خانواده ها مواجه گشت و البته آنان امیدوار گشتند تا شاید فرزندانشان به این ترتیب از سیاه چال رجوی آزاد شوند.

لذا از پنج شنبه هفته گذشته خانواده ها بدون استفاده از بلندگو صرفا در کنار حصارهای اشرف تجمع کرده و به این صورت حضور خود را اعلام نمودند. آنان طبق معمول تلاش میکردند تا با نفراتی که به عنوان نگهبان در کنار حصارها گمارده شده اند دوستانه صحبت کنند اما ظاهرا قربانیان مغزشوئی شده رجوی از این کار به شدت هراس و وحشت داشتند. رجوی برای حفظ و کنترل نیروهای خود فوبیای خانواده را به شدت در ذهن و ضمیر آنان کاشته است.

اما جالب است که رجوی آنقدر حقیر و ذلیل و خوار شده که پلاکاردهائی که تصاویر آنها را در زیر مشاهده میکنید را در برابر خانواده ها افراشته است. جدا مایه تأسف و شرمساری است که سازمانی که داعیه مبارزه برای آزادی و آلترناتیو بودن را دارد اینگونه به شکلی کاملا بچگانه با خانواده ها و سکوت بلندگوهای آنان برخورد میکند. یکی از خانواده ها میگفت که من بجای رجوی نسبت به این حرکت آنان خجالت میکشم.

 

 

خبر آخر اینکه روز گذشته سه نفر از اسارتگاه اشرف فرار کرده و خودشان را به نیروهای عراقی معرفی نمودند و سپس به جمع خانواده ها در شهرک آزادی پیوستند. خانواده یکی از آنان در میان خانواده های متحصن بود. او گفت که صدای خواهرش را از پشت بلندگوها شنید و او را شناخت و دلگرم شد و نور امیدی در دلش تابید و لذا جان خود را به خطر انداخت و فرار نمود. او گفت که خدا را شکر میکند که آزادی خود را بازیافته و توانسته است برادر و خواهرش را یکبار دیگر در آغوش بگیرد.

این سه نفر با استقبال بی نظیر خانواده ها که اشک شوق می ریختند مواجه شدند. آنان گفتند که بسیاری صرفا منتظر فرصتی هستند تا از اشرف فرار کنند و خودشان را آزاد سازند. اسامی این افراد چنانچه خودشان مصر باشند بعدا اعلام خواهد شد.

بنیاد خانواده سحر
بغداد – 2 دسامبر 2011

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  افشاگری،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء،  ایران ستیزی،  فرقه گرایی،  دیدگاه، 
برچسب ها: اخبار، خانواده ف زندان اشرف، بلندگو ها، تحصن، فرقه رجوی، اخراج مجاهدین، یونامی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی