نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... چرا مریم و مسعود رجوی با وجود نزدیک شدن زمان پایان مهلت حضور اعضای سازمان در پادگان اشرف همچنان برای احیاء این پادگانِ زندان مانند، در تکاپو هستند؟

امریکن تینکر، ترجمه هابیلیان، پنجم دسامبر 2011

اکنون از جوامع بین المللی انتظار می رود که برای آزادسازی گروگان های پادگان اشرف،در مقابل خواسته های جاه طلبانه ی رهبران این فرقه مقاومت نموده و به اقدامات عملی خود شدت بیشتری ببخشند

ساکنین اردوگاه اشرف، اغلب با عناوینی مانند قربانیان کنترل ذهن، شستشوی مغزی شده، زندانیان پادگان اشرف و ... معرفی می شوند. اردوگاهی که نه تنها در آن ازدواج ممنوع اعلام شده، بلکه تمامی ساکنان نیز مجبور به طلاق از همسران خود شده اند. افرادی که در این پادگان زندگی می کنند حتی از دیدن اعضای خانواده خود نیز محرومند و در صورتی که نسبت به فرامین رهبری این فرقه اعتراضی داشته و قصد خروج از پادگان را داشته باشند، محکوم به اعدام می شوند. این موارد تنها گوشه ی کوچکی از جنایاتی است که به دستور رهبران این فرقه تروریستی یعنی مسعود و مریم رجوی در قبال اعضای گروهک تروریستی منافقین صورت می پذیرد.

اعضای فرقه مجاهدین خلق (منافقین) برای سکونت در اردوگاه اشرف بهای گزافی پرداخت نموده اند. دل بریدن از زندگی گذشته، قطع ارتباط با خانواده و فراموش نمودن تمام آمال و آرزوهای آینده بهایی است که رجوی از ساکنین این اردوگاه دریافت نموده است.

امروز پس از گذشت ۲۵ سال و تحمل شکنجه های مختلف روحی و روانی، ساکنین این اردوگاه با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می کنند. در سال ۲۰۰۳ و پس از اشغال عراق توسط آمریکا، اعضای این فرقه مجبور به خلع سلاح شدند. امروز نیز دولت عراق فقط تا پایان سال جاری میلادی به آنان مهلت خروج از پادگان اشرف را داده. پس از سقوط صدام، آنها نیز دیگر در عراق جایی ندارند. در حالیکه این ساکنین اردوگاه اشرف هستند که با تمامی این مشکلات مواجهند، مسعود رجوی اردوگاه را ترک کرده و به صورت مخفیانه زندگی می کند و مریم رجوی نیزبه راحتی به زندگی خود در پاریس مشغول است.

پس دلیل ادامه حیات پادگان اشرف چیست؟ چرا مریم و مسعود رجوی با وجود نزدیک شدن زمان پایان مهلت حضور اعضای سازمان در پادگان اشرف همچنان برای احیاء این پادگانِ زندان مانند، در تکاپو هستند؟ آن ها به خوبی می دانند که بدون وجود این پادگان، دیگر دستاویزی برای مظلوم نمایی نخواهند داشت و به این ترتیب حیات سیاسی این سازمان تروریستی و رهبران آن به خطر خواهد افتاد. رجوی ها با وجود اخاذی میلیون ها دلار از طرفداران خود، هیچ اقدامی در راستای بهبود وضعیت ساکنان پادگان اشرف انجام نداده اند. آن ها میلیون ها دلار در راه تلاش برای خروج نام این فرقه از لیست سازمان های تروریستی، به شکل های مختلف از جمله رشوه دادن به مقامات بلند پایه آمریکایی و اروپایی، هزینه کرده اند اما اعضای نگون بخت این سازمان باید در سخت ترین شرایط از ابتدایی ترین حقوق زندگی انسانی محروم باشند.

پادگان اشرف را می توان به نوعی ابزار مظلوم نمایی مریم و مسعود رجوی دانست. با وجود پیشنهادهای مختلفی که طی چندین سال جهت جا به جایی اعضای این فرقه به محلی خارج از عراق به آنان ارئه شده است، مریم و مسعود مدعی اند برای آزاد نمودن اعضای سازمان ابتدا باید نام این فرقه از لیست سازمان های تروریستی حذف شود. رجوی تمام پیشنهاد های مربوط به جابه جایی اعضای سازمان را رد نموده است تا بتواند با سوءاستفاده از موضوع حقوق بشر و مظلوم نمایی، نام گروهک منافقین را از لیست سازمان های تروریستی حذف نماید. قرار دادن ساکنان پادگان اشرف در معرض خطرهای گوناگون کاملا به نفع رجوی ها خواهد بود زیرا آنان به این وسیله در صدد جلب حمایت افکار عمومی در آمریکا و سیاستمداران آمریکایی هستند. اکنون از جوامع بین المللی انتظار می رود که برای آزادسازی گروگان های پادگان اشرف،در مقابل خواسته های جاه طلبانه ی رهبران این فرقه مقاومت نموده و به اقدامات عملی خود شدت بیشتری ببخشند.

------------

 
طبقه بندی: افشاگری،  دیدگاه،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  فرقه گرایی،  مجاهدین از نگاه دیگران،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: امریکن تینکر، فرقه رجوی، اشرف، مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی