نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 15 آذر 1390

اعلان جنگ به پدر و مادرهای پیر و سالخورده و سنگسار کردن آنهاست که 2 سال پیاپی در گرما و در سرما در انتظار 5 دقیقه دیدن و صحبت کردن با فرزندان خود می باشند ولی رجوی فرمان صادر کرده است که این پیرمردان و پیرزنان را با سنگ، کلوخ، تکه های آهن و اجسام تیز و برنده به قصد کشت مورد حمله قرار دهند و ...

                                    
 

 

آقایان صادقی، سبحانی، خوشحال و عزیزی در گورستان کشته شدگان فرقه

منطقه آزاد شده کمپ عراق جدید، سابقا اشرف

حسن پیرانسر، فریاد آزادی، پاریس، پنجم دسامبر 2011

راستی، چرا این جداشدگان و رها شدگان از چنگال مخوف رجوی اینقدر مورد غضب رجوی و سایر سران فرقه قرار دارند و مستمرا زیر رگبار انواع مارکها و فحش ها وتهدید و ضرب وشتم و ناسزاگویی های آنها می باشند؟؟؟ مگر جدا شده چه می گوید که رجوی حکم مرگ آنان را صادرکرده است؟!
دردنیایی که در آن زندگی می کنیم وقتی کسی کار خوبی انجام می دهد و نفعی به خود و جامعه خود می رساند، این فرد هیچ ترس و وحشتی ندارد که خودش و کارش افشا شوند چون کار صحیح و درست واصولی انجام داده است و برای خود و جامعه اش مفید بوده است. ولی یک دزد یا یک جنایتکار مخفی شدن و فرار را اصل می داند چون خودش هم خوب می داند که رمز بقایش درگرو مخفی بودن و فاش نشدن کارهایش و اسرارش می باشد.
رجوی نزدیک به یک دهه است که مخفی شده است. او از دید خود کار بسیار درستی کرده است که مخفیگاه را انتخاب کرده است. او طراح بزرگ فرقه اش می باشد . او سازمان مجاهدین را تبدیل به فرقه ای کرده است که شاهکارهایی بی نظیرخلق کرده است!! شاهکارهایی مانند فشارهای سیستماتیک روحی و جسمی بر اعضای خودش، جدا کردن زنان و مردان در فرقه، زنانه و مردانه کردن پارک مریم و پمپ بنزین و ماشینهای پیک و ....، طلاق اجباری، جدا کردن اجباری فرزندان اعضا و فرستادن آنها به خارج و آواره کردن آنها ، نشستهای وحشتناک موسوم به دیگ و دیگچه که هیچوقت کابوس آن نشستها از اذهان ما جداشدگان پاک نخواهد شد، خرد کردن شخصیت آدمها و تحقیر وتوهین آدمها بدون در نظر گرفتن سن و سال آنها، برباد دادن عمر و جوانی انسانها ، اعلام جرم و جنگ علیه عشق و عاطفه به پدر و مادر و زن فرزند...، تحمیل به اعضا جهت کشتن هرگونه عواطف انسانی در درون خودشان... البته اشتباه نکنید کشتن عواطف نه برای مبارزه و در راستای مبارزه بلکه فقط و فقط برای رهبر عقیدتی، رهبر سوپر نچرال، گورو و امام فرقه یعنی رجوی بی جانشین (رهبری که اساسا اشتباه و خطا نمی کند)، شاهکار رقص رهایی شورای رهبری و محرم شدن و محرم کردن زنان با امام فرقه (رجوی)، ولی جدیدترین و بزرگترین و خارق العاده ترین شاهکار این رهبر عقیدتی مقدس که به هیچکس جز خدا پاسخگو نیست، اعلان جنگ به پدر و مادرهای پیر و سالخورده و سنگسار کردن آنهاست که 2 سال پیاپی در گرما و در سرما در انتظار 5 دقیقه دیدن و صحبت کردن با فرزندان خود می باشند ولی رجوی فرمان صادر کرده است که این پیرمردان و پیرزنان را با سنگ، کلوخ، تکه های آهن و اجسام تیز و برنده به قصد کشت مورد حمله قرار دهند و آنها را از پای در بیاورند چون آنها مادر و پدر هستند که وارد حریم خصوصی امام فرقه شده اند و می خواهند جگرگوشه های خود را در آغوش بگیرند و عواطف خود را نثار فرزندانشان کنند. دقیقا بهمین جرم از طرف امام فرقه محکوم به سنگسار شدن در ملا عام شده اند.

ما جداشدگان و رها شدگان در طی دهه ها که در درون این مناسبات مافیایی که رجوی پدر خوانده آن بشمار می آید، شاهد و ناظر اعمال پدرخوانده و روابط تماما مافیایی و فرقه ای بوده ایم و حالا که رهایی خود را بدست آورده ایم وظیفه انسانی خود می دانیم که با بیان واقعیتها و فاکتها و تجارب خود به جامعه خود در هر کجا که هستیم کمک کنیم و نقاب دمکراسی خواهی قلابی را از صورت و چهره کریه این فرقه برداریم تا مردم هم این چهره کریه خشونت طلب و خونریزرا ببینند.

این وظیفه انسانی را در خود احساس می کنیم چون ما کسانی هستیم که عمر و جوانی و انرژی خودمان را برای آزادی و برابری و دمکراسی و و راحتی مردم گذاشتیم ولی رجوی با سیاستهای غلط ،استراتژی رویایی و ماجراجویانه خود، خشونت، مزدوری و جاسوس شدن و دست در خون مردم ایران و عراق بردن، روی همه آن احساسات پاک و آرمانی خاک پاشید وآنها را لگدمال کرد و کشت. رجوی کاری کرد که همه اعضایش سرافکنده باشند و حتی جرات نکنند که بگویند که در فرقه رجوی سالیان بوده اند.

در فرقه رجوی می گویند که پدرخوانده مخفی شده است چون رژیم ایران دنبال اوست، نمی دانم شاید درست باشد ولی من می گویم که رجوی مخفی شد چون او بخوبی از افتضاحاتی که در این سالیان کرده بود آگاه بود و می دانست که دیگر این افتضاحات، خیانتها، عوامفریبی ها و... پوشیده و مخفی نخواهند ماند چون رها شدگان در ادامه آرمانهای انسانی خود وظیفه خود می دانند که این افتضاحات، خیانتها، عوامفریبی ها را هر روز از طریق مقالات، اکسیون، جلسات عمومی، بطور کاملا قانونی و صلح آمیز برای مردم و سیاستمداران تشریح کنند و این وظیفه انسانی تا زمانی ادامه خواهد داشت که فرقه مافیایی رجوی مجبور شود چهره واقعی خودش را بطور کامل نشان دهد. همانطور که مقاومت قهرمانانه خانواده ها در جلوی مقر فرقه در عراق علیرغم همه سختیها و فحش های رکیک و سنگسار شدن توسط جوخه های اعدام فرقه، باعث شد که نقاب از جلوی صورت کریه رجوی برداشته شود و فرمان سنگسار پدران و مادران وخانواده اسیران فرقه را شخصا بدهد. خشونت و حتی ضرب و شتم خانواده و سنگسار کردن آنها از ماهیت واقعی رجوی بیرون می آید.

بله، رجوی و سران فرقه مخوف رجوی از جداشدگان و رها شدگان خود بسیار هراس دارد و با دیدن آنها و مقالاتشان و... افسار پاره می کند چون آنها انتخاب کرده اند که سکوت نکنند و افشاگری خود را ادامه دهند. پس رجوی و عواملش با ترور شخصیت و مارک زدن و ضرب و شتم و تهدید ،تلاشهای مذبوحانه می کنند تا رها شدگان را بترسانند و ساکت کنند ولی باید بگوییم: «شتر در خواب بیند پنبه دانه....»، بقیه اش را امام فرقه و پدرخوانده خودش بگوید.

حسن پیرانسر/پاریس
5 دسامبر 2011
طبقه بندی: نجات یافتگان،  آقای حسن پیرانسر،  افشاگری،  سران فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: جداشده، رجوی، حسن پیرانسر، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی