نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... بان کی مون، در آخرین گزارش خود به شورای امنیت سازمان ملل متحد در چارچوب "ماموریت امدادی در عراق" تاکید کرده است دولت عراق قصد دارد تا اردوگاه اشرف را تا پایان سال جاری میلادی-2011- تعطیل نماید...

سازمان ملل: اروپا اعضای اخراجی مجاهدین را بپذیرد.

رادیو فرانسه، ششم دسامبر 2011
بان کی مون: کشورهای عضو سازمان ملل متحد به ساکنان اشرف پناه دهند

بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل متحد، در آخرین گزارش خود به شورای امنیت سازمان ملل متحد خواسته است تا ساکنان اردوگاه اشرف را که با خطر بسته شدن این اردوگاه از سوی دولت عراق روبرو هستند را به پناهندگی بپذیرند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، بان کی مون، در آخرین گزارش خود به شورای امنیت سازمان ملل متحد در چارچوب "ماموریت امدادی در عراق" تاکید کرده است: به منظور یافتن راه حل بلند مدت برای ساکنان این اردوگاه، ضروری است تا کشورهای ثالثی آمادگی خود را برای پذیرش ساکنان این اردوگاه اعلام نمایند".

دبیرکل سازمان ملل متحد متذکر شد که وی و دیگر مقامات ارشد سازمان ملل متحد اعضای این سازمان را برای پذیرش ساکنان اردوگاه اشرف، ترغیب کرده اند.

دولت عراق قصد دارد تا اردوگاه اشرف را تا پایان سال جاری میلادی-2011- تعطیل نماید. در این اردوگاه هم اکنون حدود سه هزار و چهارصد عضو این سازمان اسکان یافته اند.

ماه گذشته، کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، از اعضای این اتحادیه خواست تا ساکنان اردوگاه اشرف را به پناهندگی بپذیرند.

دبیرکل سازمان ملل متحد همچنین در این گزارش از دولت عراق و مسئولان اردوگاه اشرف خواسته است تا با یکدیگر همکاریهای لازم را مبذول دارند.

قرار است گزارش اخیر بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل متحد در جلسه روز سه شنبه، امروز، شورای امنیت سازمان ملل متحد مرور بررسی قرار گیرد.

16/09/90
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  اخراج و انتقال،  اخراج مجاهدین از عراق ،  سازمان ملل،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: عراق، مجاهدین، بان كی مون، سازمان ملل، اروپا، اخراج مجاهدین، پناهنده، دولت عراق، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی