نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خبرگزاری فارس: قائم مقام وزارت خارجە عراق اظهار داشت که پس از خروج نظامیان آمریکایی در عراق، هم اکنون منافقین کە در اردوگاە اشرف ساکن هستند، باید خاک کشور را ترک کنند و بە کشور دیگری پناهندە شوند...

قائم مقام وزارت خارجە عراق در گفت‌وگو با فارس: 

 "لبید عباوی" قائم مقام وزارت خارجە عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، اظهار داشت: پس از خروج نظامیان آمریکایی در عراق، هم اکنون اعضای سازمان مجاهدین خلق (منافقین) کە در اردوگاە اشرف ساکن هستند، باید خاک کشور را ترک کنند و بە کشور دیگری پناهندە شوند.

وی افزود: تصمیم دولت عراق در این بارە قطعی است و این تصمیم نیز طبق قانون اساسی کشور صادر شدە است، زیرا طبق  قانون اجازە حضور هیچ گروە مسلحی در خاک عراق دادە نخواهد شد.

عباوی تصریح کرد: تنها گزینه‌ای که‌ برای اعضای سازمان مجاهدین خلق [منافقین] وجود دارد خروج از عراق است و آنها انتخاب دیگری نخواهند داشت.

چندی پیش دولت عراق با انتشار بیانیه‌ای پایان ماه‌ دسامبر سال جاری را به‌ عنوان ضرب‌الاجل برای خروج منافقین از عراق تعیین کرده‌ بود.

پس از سال‌ها حضور گروهک تروریستی منافقین در عراق و همکاری با دیکتاتور سابق این کشور، سرانجام‌ سران ارشد این گروهک به‌ خواست ملت و دولت عراق تن‌داده‌ و آمادگی خود را برای خروج از این کشور به سازمان ملل اعلام کردند.

پیش از این یک منبع نزدیک در دفتر سازمان ملل در بغداد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در عراق اعلام کرده بود: سران سازمان مجاهدین خلق (منافقین) با ارسال نامه‌ای به‌ دفتر نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد، آمادگی خود را برای خروج از عراق اعلام کرده‌اند.

گروهک تروریستی منافقین که‌ از سوی بیشتر کشورهای جامعه بین‌الملل در فهرست گروه‌های تروریستی جای دارند، از سال 1986 وارد خاک عراق شده‌ و در اردوگاه‌ اشرف واقع در استان دیاله‌ ساکن شدند.

گروهک منافقین همچنین با صدام دیکتاتور پیشین عراق در سرکوب سال 1991 مخالفان در مناطق جنوبی این کشور و کشتار کردها همکاری داشتند.

دولت بغداد پیش از این تهدید کرده بود این گروهک تروریستی ضدایرانی را که با حملات تروریستی به بی‌ثباتی عراق دامن‌ زده، اخراج می‌کند.

این درحالی است که عراق تاکنون به‌علت مخالفت‌های دولت آمریکا، در برخورد با این گروهک تروریستی تحت فشار بوده است.

16 / 09/ 1390

 

 
طبقه بندی: اخراج و انتقال،  اخبار (89 تا 92)،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: اخراج قطعی مجاهدین، عراق، دولت عراق، مجاهدین، اشرف، اخراج، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی