نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نماینده دائم عراق در سازمان ملل تاکید کرد اعضای گروه تروریستی مجاهدین تا پایان ماه جاری باید خاک عراق را ترک کنند زیرا دولت عراق مصمم است با اتمام مهلت داده شده، این اردوگاه را تعطیل کند.

                                      

حمید البیاتی در پاسخ به خبرنگار ایرنا مستقر در سازمان ملل متحد اظهار داشت :

پایان دسامبر آخرین فرصت برای تعطیلی این اردوگاه خواهد بود.

وی اظهار داشت : نماینده دبیرکل سازمان ملل در عراق از دولت مالکی خواست تا شش ماه دیگر به اعضای این گروه فرصت دهد در خاک عراق بمانند.

نماینده دائم عراق در سازمان ملل خاطر نشان کرد، دولت بغداد نمی پذیرد که اعضای این گروه تروریستی شش ماه دیگر در خاک عراق بمانند.

حمید البیاتی افزود : حدودد 900 نفر از ساکنان این اردوگاه تابعیت دوگانه از کشورهای اروپایی دارند و می توانند به آن کشور ها بروند.

مارتین کوبلر نماینده دبیر کل در سازمان ملل در عراق روز گذشته از دولت مالکی درخواست کرد تا اجازه دهند، اعضای گروه تروریستی مجاهدین شش ماه دیگر در عراق سکونت داشته باشند.

وی در گزارشی که به شورای امنیت ارائه داد گفت خروج نیروهای آمریکایی از عراق که اواخر ماه جاری انجام می شود قدمی مهم درتاریخ عراق جهت بازسازی روابطش با قدرتهای منطقه و جهان است.

وی خاطرنشان کرد خروج نیروهای آمریکایی فرصتی است برای تمامی مردم عراق تا به جهانیان ثابت کنند توانایی ایجاد آینده بهتر و صلح آمیز را دارند.

......................
۱۳۹۰/۹/۱۷
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  اخراج مجاهدین از عراق ،  سازمان ملل،  یونامی U N،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  ایران ستیزی،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: نماینده، عراق، سازمان ملل، مجاهدین، اخراج، پایان 2011،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی