نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

کاترین اشتون، هماهنگ کننده امور خارجه اتحادیه اروپا از کشورهای عضو این اتحادیه خواست تا پس از اخراج منافقین از عراق، تعدادی از اعضای این فرقه را در خاک خود بپذیرند.


کد خبر: ۲۰۸۹۰۷تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۰ -تابناک

بر خلاف جوسازی و فشارهای لابی‌های منافقین برای به تاخیر انداختن تخلیه پادگان اشرف، اتحادیه اروپا نیز بعد از کمیساریای عالی پناهندگی سازمان ملل بر عزم و تصمیم دولت قانونی عراق برای اخراج و جابجایی بقایای فرقه منافقین از پادگان اشرف مهر تأیید زد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، هفته گذشته و به دنبال برگزاری جلسه وزیران امور خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا در شهر بروکسل بلژیک، یکی دیگر از تلاش‌های پر و پیمان منافقین برای تأثیر گذاری بر رأی اتحادیه اروپا با شکست مواجه شد و اعضای این اتحادیه، در خواست منافقین برای دخالت سازمان ملل در امور پادگان اشرف و کنار گذاشتن دولت قانونی عراق از پروسه بسته شدن پادگان اشرف را رد کرد.

بر اساس این گزارش، کاترین اشتون، هماهنگ کننده امور خارجه اتحادیه اروپا از کشورهای عضو این اتحادیه خواست تا پس از اخراج منافقین از عراق، تعدادی از اعضای این فرقه را در خاک خود بپذیرند.

این گزارش افزود: علی رغم تأکید آشکار اتحادیه اروپا بر لزوم پذیرش رأی دولت عراق برای اخراج منافقین، استراون استیونسن نماینده صهیونیست ها در پارلمان اروپا که به عنوان پدرخوانده منافقین نیز معروف است، از تصمیم گیری اتحادیه اروپا انتقاد کرد و خواستار ابقای منافقین در عراق شد.

وی بطور تلویحی و برای جلوگیری از اخراج منافقین، اعضای این فرقه را آماده شورش و مقابله با ارتش عراق اعلام کرد و گفت: افراد موجود در پادگان اشرف آماده حفاظت از خود هستند و اگر قرار بر جابه‌جایی اجباری باشد، هیچ گزینه ای جز مقاومت ندارند.
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  اخراج مجاهدین از عراق ،  اتحادیه اروپا ، پارلمان اروپا،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: اروپا، کاترین اشتون، اخراج مجاهدین، منافقین، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی