نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... امروز دوشنبه دوازده دسامبر همزمان با نمایش و معرکه گیری مجاهدین خلق جلوی کاخ سفید؛ ساعت ده صبح به وقت واشنگتن و هفت عصر به وقت اروپای مرکزی آقای بهزاد علیشاهی با تلویزیونهای آپادانا و مردم مصاحبه خواهد داشت و در باره مجاهدین و اهداف آنها از حفظ اشرف صحبت خواهد کرد.فیلم این مصاحبه متعاقبا در همین نیز سایت پخش خواهد شد. سایت های این دو تلویزیون را در لینک های زیر ببینید...

 

کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، دوازدهم دسامبر 2011
تلویزیون مردم
تلویزیون آپادانا

حضور جنایتکارانه مجاهدین خلق در عراق

 

            

بهزاد علیشاهی، وبلاگ حسن زبل، بیست و نهم نوامبر 2011

... گرچه مجاهدین خلق و محمد محدثین که که خود در جریان کردکشی در ستاد فرماندهی بود نگفته اند که به چه نوع اقدامی جنایتکارانه میگویند اما میخواهم چند اقدامی که فکر میکنم جنایتکارانه باشند را فعلا برای یادآوری ایشان ذکر کنم و توضیحات کاملش بماند برای دادگاهی که حضرات نگرانش هستند . کریم گرگان در جریان لشکرکشی های جنگ اول خلیج مجاهدین و عملیات کرد کشی مسئول کنترل شهر خالص بود , شب هنگام به تیربارچی نفربرش دستور میدهد به اشخاصی که به نظرش مشکوک بودند شلیک کند و بعد از قتل آنها متوجه میشود که یک زن و یک پسر شانزده هفده ساله بوده اند که مقداری مواد خوراکی همراه داشتند و بس ...

محمد محدثین به خبرگزاری فرانسه گفته که هیچ یک از مجاهدین و هیچ یک از ۳۴۰۰ تن ساکنان فعلی اشرف در هیچ اقدام جنایتکارانه ای در عراق شرکت نداشته اند , سایتهای مجاهدین که این خبر را منتشر کرده اند البته نگفته اند که این حرف را محدثین در پاسخ به چه سئوالی اظهار داشته است ؟ آیا در باره اقدامات جنایتکارانه مجاهدین در عراق از او سئوال شده ؟ یا محدثین بوی محاکمه به مشامش رسیده ؟ شاید هم نگرانی مسئولان جنایتکاری که هم اکنون در اشرف هستند به او منتقل شده است .

گرچه مجاهدین خلق و محمد محدثین که که خود در جریان کردکشی در ستاد فرماندهی بود نگفته اند که به چه نوع اقدامی جنایتکارانه میگویند اما میخواهم چند اقدامی که فکر میکنم جنایتکارانه باشند را فعلا برای یادآوری ایشان ذکر کنم و توضیحات کاملش بماند برای دادگاهی که حضرات نگرانش هستند .

کریم گرگان در جریان لشکرکشی های جنگ اول خلیج مجاهدین و عملیات کرد کشی مسئول کنترل شهر خالص بود , شب هنگام به تیربارچی نفربرش دستور میدهد به اشخاصی که به نظرش مشکوک بودند شلیک کند و بعد از قتل آنها متوجه میشود که یک زن و یک پسر شانزده هفده ساله بوده اند که مقداری مواد خوراکی همراه داشتند و بس .

در نزدیکی شهر کلار هم خانم افسانه شاهرخی همین اشتباه را تکرار میکند و به اسفندیار محتسبی که با بیسیم خبر داده بود که چند نفر بصورت خمیده به آنها نزدیک میشوند دستور شلیک داده بود و بعد از قتل معلوم شد که سه زن در حال چیدن گیاهان غذایی در لابلای سنگ ها به اشتباه کشته شده اند .

جواد خراسان پیرمرد کشاورزی را که در اطراف قرارگاه حنیف واقع در نزدیکی بصره زمین کوچکی را اداره میکرد و در برخورد با گشت مجاهدین گفته بود که از صدام و مجاهدین متنفر است و در اتاقش عکس آیت الله خمینی بود را به فیلق سوم تحویل داد البته با کتک مفصل و بعد هم از او هیچ خبری نشد ولی به دستور فرمانده فیلق سوم که همان علی شیمیایی بود قرار شد که برای ترساندن مردم بصره با ستون تانک و زرهی از روستاها و شهر بصره در قالب یک مانور مجاهدین حرکت کنند که کردند .

تیراندازی به یک خودرو متوقف شده در نزدیکی اشرف توسط شخصی به اسم مصطفی د ر نیمه شب و قتل یک زن و مرد که از نظر او مشکوک بودند , و بعد استخبارات گفت با هم روابط نامشروع داشته اند البته این جنایت توسط استخبارات صدام سرپوش گذاشته شد و فقط حدود ده روز به مجاهدین اجازه گشت در اطراق قرارگاه داده نشد.

در هنگام تحویل زمین تمرین و شلیک توپ ۱۳۰ میلی متری به مجاهدین توسط فیلق سوم منطقه ای در اطراف هور برای شلیک مشخص شد , با دوربین کاملا دیده میشد که در این منطقه روستاهای مسکونی وجود دارد , البته سرگرد علی که از طرف استخبارات آمده بود میگفت ساکنان این روستاها همه باید کشته شوند چون حداقل یکی از اعضای خانوادهایشان در ۹بدر عضو هستند و به آنها گفته شده که منطقه را ترک کنند و بارها هم توسط مجاهدین به آن مناطق با توپ شلیک شد.

در منطقه مرزی ایران و عراق در جنوب به دستور مهوش سپهری به یک پدر و پسر که در حال خنثی کردن مین بودند شلیک و پسر بچه کشته شد , پسر بچه ای که تقریبا نه یا ده سال داشت و پدر میگفت که برای جمع آوری آهن آلات به آن منطقه آمده اند تا با فروش آن روزگار بگذرانند. 

در منطقه عملیاتی مروارید چهار سرباز عراقی که از جنگ و برادر کشی فرار کرده بودند توسط مجاهدین به بعثی ها تحویل شدند که در دم توسط آنها تیرباران شدند البته قبل از تحویل آنها به بعثی ها تمام سرو صورت آنها خونین شده بود.

بعد از استقرار آمریکایی ها در عراق و زمانی که هنوز کنترل کامل به همه شهرها نداشتند مجاهدین دست به جمع آوری غنایم و وسایلی که از قرارگاههای عراقی و شرکت ها و موسسات به جا مانده بود زدند , یک لودر دولتی توسط یکی از اهالی روستاهای اطراف در بخشی از خانه اش مخفی شده بود و دور آن دیوار کشیده بود ؛ مجاهدین متوجه شدند ولی روستایی بخت برگشته حاضر به اقرار نبود که به دستورسیامک دیانتی (مشهود) با کامیون وارد خانه این روستایی شده و همه دیوارهای کاه گلی اش را خراب کرده تا لودر را پیدا کردند , روستایی فقط توانست دست زن وبچه اش را از مرگ نجات دهد.

البته این همه جنایت نیست , جنایت شامل دزدی اموال مردم عراق و همکاری با صدام هم میشود , همچنین به کشتار کردها و شیعیان و نیز کشتن اعضای ناراضی در خاک عراق هم اشاره ای نکردم که مستلزم فرصت و وقت بیشتری است .

به جرأت میتوان گفت که برخلاف گفته محمد محدثین , حضور مجاهدین خلق در عراق جنایتکارانه است و بس.

 

                    

(لینک به فایل ویدئویی - 30 مگا بایت)

-----------
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  نجات یافتگان،  آقای بهزاد علیشاهی،  افشاگری،  اخراج مجاهدین از عراق ،  مصاحبه، 
برچسب ها: علیشاهی، مصاحبه تلویزیونی، آپادانا، مردم تی وی، مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی