نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 22 آذر 1390

شاکیان باید قبل از اتمام مهلت مذکور، دادخواست خود را به دادگاه عالی کیفری عراق ارائه کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النهرین، "علی العلاق" عضو ائتلاف دولت قانون عراق گفت : کسانی که از گروه مجاهدین شکایتی دارند تا پیش از پایان سال جاری ارائه کنند.

وی افزود: دولت عراق تا پایان سال جاری میلادی اردوگاه عراق جدید(اشرف سابق)را تعطیل خواهد کرد و بنابراین شاکیان باید قبل از اتمام مهلت مذکور، دادخواست خود را به دادگاه عالی کیفری عراق ارائه کنند.
از سوی دیگر "نافع عیسی" رئیس کمیته دفاع از قربانیان گروه  تروریستی مجاهدین گفت : این کمیته 258 شکایت در دادگاههای عراقی و بین المللی علیه مجاهدین طرح کرده است.
وی افزود: مجاهدین در کشتار مردم عراق در مناطق "کفری"، "جلولاء"، "کربلا" و استانهای جنوبی در سرکوب انتفاضه شعبانیه دخالت داشته اند و بخش اعظم زمینهای کشاورزی را در استان دیالی تصرف کرده اند.
عیسی تصریح کرد: اعضای این گروه در به راه انداختن فتنه مذهبی و قومیتی و سنگ اندازی در روند فعالیت دولت عراق از سال 2003 به بعد نقش داشته اند.
"جاسم عبد عون" رئیس شورای محلی ناحیه  موسوم به "شط جدید" اعلام کرد: گروه مجاهدین 2000 هکتار از اراضی حاصلخیز در ناحیه "العظیم" در استان دیالی را که مالکیت آن به مردم منطقه "الخالص" بر می گردد، از سی سال قبل در اختیار گرفته اند.
وی افزود: ساکنان این اراضی میلیاردها دینار(واحد پول عراق) خسارت متحمل شده اند، زیرا در مدت 30 سال گذشته نتوانسته اند از اراضی خود استفاده کنند.
خاطر نشان می شود اردوگاه اشرف که اخیرا به "عراق جدید" تغییر نام داده است، در استان دیاله عراق حدود 3500 نفر از اعضای گروه تروریستی مجاهدین را در خود جای داده است. گروه تروریستی مجاهدین از دهه هشتاد پادگان نظامی اشرف دراستان دیاله (57 کیلومتری شمال شرق بغداد ) را به عنوان مقر خود برگزید.
 دولت عراق پرونده امنیتی این اردوگاه  را اوایل سال 2009 از نظامیان آمریکایی تحویل گرفت و نیروی امنیتی ویژه ای برای حمایت از این اردوگاه تشکیل داد؛ دولت عراق اخیرا برای خروج اعضای این گروه تروریستی از خاک این کشور تا پایان سال جاری میلادی ضرب الاجل تعیین کرد.
 گروه تروریستی مجاهدین علاوه بر اقدامات تروریستی علیه ملت ایران در همکاری با رژیم دیکتاتوری بعث سابق و القاعده جنایتهای فراوانی نیز علیه ملت عراق مرتکب شد.
......................
۱۳۹۰/۹/۲۱
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  موضع عشایر عراق،  گروه تروریستی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  عراق ستیزی،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: مجاهدین، دادگاه عراق، شکایت، شاکی، دیالی، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی