نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... البته ولیعهد به خواسته فرقه مجاهدین پاسخ مناسب داده و از نگاه انسان دوستانه و ترحم برانگیز به مسئله نگاه کرده است و گویا به جای بکار بردن واژه هایی همچون " شیر اهنکوب مرد " و شیر زنان " و غیره به همان واقعیت موضوع که ارتش پیرمردان و زنان قابل ترحم می باشد بسنده کرده است...

نگاه سایت آوا، سیزدهم دسامبر 2011
نزدیک به ده سال است که مسعود رجوی رهبر فرقه رچوی حتی از دید اعضا و پرستندگان خودش مخفی شده است واز پناهگاه با مریدانش صحبت میکند ولی در عین حال به خودش القاب مختلفی میدهد ، از جمله " مقاومت گسترده بین المللی " و یا " مقاومت سراسری وقدرتمند " و آلترناتیو و غیره که البته کسی این مسایل را جدی نگرفته و نهایتا توسط امریکایی ها به عنوان " تروریست خوب " شناخته شده اند.
در روزهای اخیر چند اتفاق دامن فرقه مجاهدن و مسعود رجوی را گرفته است که برای " نوک پیکان تکامل " کاملا مشکل ساز شده است.

هواپیمایی بدون سرنشین که جهت جاسوسی و تهیه مقدمات تهاجم نظامی به کشور ایران وارد حریم هوایی ایران گشته و نهایتا به تصرف نیروهایی نظامی ایران در می آید و این موضوع در تمامی رسانه هایی داخلی و خارجی بازتاب گسترده ای پیدا نمود که از طرفی نشاندهنده تجاوز علنی به حریم بین الملی کشورها توسط امریکا و همچنین منبع اصلی عکسهای هوایی که فرقه مجاهدین ضمن افتخار به وطن فروشی هراز گاهی آنها را به نمایش میگذارند را گواهی می نماید.

در هیچکدام از صفحات تبلیغاتی فرقه مجاهدین هیچ خبری از این مطلب نیست وحتی بهزاد معزی که همیشه در این گونه موارد در صحنه حاضرمی شد و ضمن به هم بافتن مطالبی که مربوط به چهل سال قبل بودند، اینبار هیچ اظهار نظری نکرده است البته مشخص است که این هواپیمای تصرف شده مربوط به سازمان سیا می باشد و ارتش امریکا فاقد این وسیله می باشد و بهزاد معزی که در جریان دستگیری مریم رجوی در سال 2003 به همراه عده ای دیگر دستگیر شده بود بلافاصله و بعد از سه ساعت بسرعت آزاد گردید وحکم اخراج از فرانسه را دریافت کرد و او که از ترس استرداد به ایران بلافاصله خود را با شماره پرسنلی سازمان سیا معرفی کرده بود بدون محاکمه از فرانسه اخراج گردید، اینبار چگونه می تواند علیه ولی نعمت خودش اظهار نظر کند ؟

هواپیمایی که کارگشایی اهداف جاسوسی و وطن فروشی فرقه مجاهدین ومریم رجوی و مابفی خائنین بود به تصرف درآمده است و سکوت خائنانه فرقه مجاهدین حاکی از گوش بفرمان بودن آنها به فرامین سیا به عنوان یک تروریست خوب می باشد.

اما سقوط هواپیما برای فرقه مجاهدین کم نبود که در کوران روزهای انتهایی ضرب العجل دولت عراق برای برچیده شدن قرارگاه اشرف و تبلیغات فرقه مجاهدین که نه بخاطر دیدگاه سیاسی بلکه بخاطر نفس انسانی از همه ایرانی ها کمک و یاری می خواستند که از این منظر هم رضا پهلوی از مقام دلسوز و به املا و انشایی ترحم برانگیز برای زنان وبچه ها و افراد بی گناه قرارگاه اشرف بدون در نظر گرفتن سوابق خشونت وترور آنها از امریکا تقاضا کمک کرده که نامه ای با آدرس رئیس جمهور امریکا ارسال نموده است .

ازقضا این نامه بااینکه در رسانه های فارسی زبان انعکاس داشته کلا از دید فرقه مجاهدین پنهان مانده است البته ولیعهد به خواسته فرقه مجاهدین پاسخ مناسب داده و از نگاه انسان دوستانه و ترحم برانگیز به مسئله نگاه کرده است و گویا به جای بکار بردن واژه هایی همچون " شیر اهنکوب مرد " و شیر زنان " و غیره به همان واقعیت موضوع که ارتش پیرمردان و زنان قابل ترحم می باشد بسنده کرده است.

دو موضوع بالا تنها سکوت خفت بار فرقه مجاهدین نیست چرا که روز گذشته خانم کلینتون وزیر امور خارجه ایالات متحده امریکا در پیامی مشخصا از سرنوشت و حتی حکم دادگاه یک ایرانی مسیحی جویا شده و خواستار رهایی وی گشته است و این موضوع نشاندهنده این است که در این میانه فرقه مجاهدین با بیش از سه هزار نفر انسان ازکار افتاده و به لحاظ روانی کاملا پریشان به هیچ عنوان در محور توجه دولت امریکا نمی باشد وگویا باز هم همان " تروریست خوب " در مورد فرقه مجاهدین صدق می کند .

از نگاه آوا :

باید از فرقه مجاهدین پرسید که : تا کنون ارتش امریکا در عراق حدود چهار هزار سرباز کشته داده است و بیش از سی هزار زخمی و امار تلفات " بلاک واتر " نیز مشخص نمی باشد و همچنین مردم بی گناه عراق نزدیک به یک میلیون تلفات جانی داشته نزدیک به چند میلیون آواره می باشند و چگونه است که دولت امریکا دلش برای سه هزار نفر سرباز بالای پنجاه سال و مقیم قرارگاه اشرف باید بسوزد ؟ ترحم رضا پهلوی وفعالیت تعداد زیادی ژنرال بازنشسته و وکیل و شهردار سابق فقط می تواند وجدان ناداشته مسعود رجوی را آرام کند.

نگاه سایت آوا
سه شنبه 13 دسامبر 2011

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  حامیان فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: رجوی، ربع پهلوی، رضا پهلوی، تروریست، اشرف، اشك تمساح، هواپیمای جاسوسی، امریكا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی