نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 هزاران نفر از مردم عراق امروز با برگزاری تظاهراتی در میدان التحریر بغداد خواستار اخراج گروهک تروریستی منافقین از این کشور شدند.


 

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری "العالم"، هزاران نفر از مردم عراق امروز با تجمع در میدان التحریر با در دست گرفتن پلاکاردهایی خواستار اخراج منافقین از عراق شده و از دولت این کشور خواستند در برابر درخواست های جامعه بین الملل برای باقی ماندن این گروهک در عراق کوتاه نیاید.
تظاهرات کنندگان با سر دادن شعارهایی، تروریسم، منافقین و بعٍثی ها را محکوم کرده و درباره طرح های این گروهک تروریستی برای کشتن مردم عراق و ایجاد اختلافات داخلی در این کشور هشدار دادند.
تظاهرات کنندگان با صدور بیانیه ای از دولت عراق خواستند در مساله اخراج منافقین، مانع از مداخله اتحادیه اروپا شود و  جنایتکاراتی که دست آنها به خون مردم عراق آغشته است را محاکمه نماید.
آنها خواستار تخلیه اردوگاه اشرف و بازگرداندن زمین آن به صاحبان قانونی آن شده و از دولت عراق خواستند زندانیان ناشناس این اردوگاه را آزاد کنند.
"نوری المالکی"، نخست وزیر عراق پنجشنبه تاکید کرده بود که در تصمیم اخراج گروهک منافقین از عراق تجدید نظر نخواهد کرد و این گروه را جنایتکار توصیف کرد.
انتهای پیام/++
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج مجاهدین از عراق ،  قربانیان خشونت و ترور،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: تظاهرات، مردم عراق، مجاهدین، بغداد، زندان اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی