نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... افراد در سازمان در معرض مغز شویی مداوم قرار گرفته و با ناراضیان برخورد تشکیلاتی شده و مورد ضرب وشتم و سپس زندانی شدن و کشته شدن قرار گرفتند. روزنامه ، تلویزیون و رادیو و هر چیزی که باعث آگاهی شود ممنوع است...

بتول ملکی، ایران قلم، شانزدهم دسامبر 2011

جناب آقای سفیر عراق در سوییس،
اسم من بتول ملکی است و یکی از جداشدگان مجاهدین خلق هستم و در کشور سوییس اقامت دارم.

آقای سفیر ،
در کشور ما ایران که درسال 1979 انقلاب بزرگ ضد سلطنتی روی داد ، کسانی که حکومت ایران را به عهده گرفته بودند، به خواسته مردم توجه نداشته و مسیر انقلاب را به بیراهه کشیده اند، در آن زمان سازمان مجاهدین خلق که مسعود رجوی رهبری آن را به عهده گرفته بود به خاطر حرص بدست آوردن قدرت و حکومت، مواضعی اتخاذ کردند که باعث کمک به رژیم ایران که منتظر قتل عام مخالفان بود ، شدند . یعنی با بکارگیری مواضع نابخردانه و شروع جنگ مسلحانه با رژیم، اندک فضای باز که موجود بود را از بین بردند و باعث کشتار و خفقان از هر دو طرف رژیم ایران و مجاهدین خلق شدند.

مسعود رجوی و همسرش مریم که بعدها هر دو رهبری سازمان را در خارج از ایران به عهده گرفتند ، سازمان مجاهدین را از یک سازمان سیاسی خارج کرده و آن را به صورت یک فرقه مذهبی خطرناک مبدل کردند.
در این مسیر باعث تسویه درون گروهی و زندانی کردن و کشتن نفرات ناراضی خود شدند .
در سازمان افراد مجبور شدند طلاق دسته‌جمعی را تجربه کنند . کودکان از پدر و مادرشان جدا شده و در اروپا و آمریکا به خانواده‌های مختلف سپرده شدند و یا به پایگاههای خودشان فرستاده شدند . از آن‌ها بیگاری کشیده شده و حقوق آن‌ها را که از طرف دولت آن کشور ها داده میشد را به جیب خودشان ریختند که حکایتی دیگراست و دراینجا همه ذکر آن نمی گنجد.

افراد در سازمان در معرض مغز شویی مداوم قرار گرفته و با ناراضیان برخورد تشکیلاتی شده و مورد ضرب وشتم و سپس زندانی شدن و کشته شدن قرار گرفتند.
در فرقه مجاهدین به مدت 20 سال است که ازدواج ممنوع شده و طبق گزارش‌ها رسیده از طرف افراد جدا شده جدید، مسعود رجوی از زنان شوهر از دست داده ، برای خود حرامسرا درست کرده و از آن‌ها سوءاستفاده جنسی میکند. در فرقه مجاهدین روزنامه ، تلویزیون و رادیو و هر چیزی که باعث آگاهی شود ممنوع است. البته مشکلات زیاد دیگری در این سازمان وجود دارد که در این نامه امکان بازگویی همه آن‌ها نیست.

هم‌اکنون رجوی افرادش را در کمپ اشرف به گروگان گرفته و مانع خروج آن‌ها شده و حتی اجازه دیدار خانواده‌هایی که از ایران به آنجا رفتند را با فرزندانشان نمی دهد.

آقای سفیر،
به عنوان یک فعال حقوق بشر و عضو منتقد و ناراضی این سازمان از اینکه کشور و دولت شما تصمیم گرفته این سازمان را از خاک خودش اخراج کند ودر این مسیر همچنین امیدوارم باعث آزادی افراد مستقر در کمپ اشرف شود ، بسیار سپاسگزارم.
فکر میکنم مهمترین اقدام این است که اول باید رهبرانشان را دستگیر کنید تا بتوانید باعث آزادی افراد گردید چون مریم رجوی میخواهد جلوی ورود دولت عراق و حق حاکمیت این کشور در مورد اشرف را با بکارگیری کشتار جمعی بگیرد.
اخیراً افرادی از جدا شدگان مجاهدین ازاروپا از جمله کشورهای آلمان ، هلند و انگلستان به کشور عراق آمده بودند و با خانواده‌های مستقر در کمپ اشرف دیدار داشتند.
از اینکه کشور و دولت شما این تسهیلات را فراهم نموده است کمال تشکر را دارم.

با تقدیم احترام
بتول ملکی - سوییس
16.12.2011
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  بتول سلطانی، مریم سنجابی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  فرقه گرایی، 
برچسب ها: بتول سلطانی، نامه سرگشاده، سفیر عراق، سفارت عراق، مجاهدین، زندان اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی