نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

عضو ائتلاف دولت قانون با اشاره به تلاش هفته گذشته فرستاده سازمان ملل برای دیدار از اردوگاه اشرف خاطر نشان كرد كه منافقین اجازه ورود به فرستاده مذكور را ندادند، و قصد تعرض به وی را داشتند ...

مصاحبه العالم با سعد المطلبی، هجدهم دسامبر 2011

عضو ائتلاف دولت قانون عراق: ضرورت محاکمه منافقین داخل عراق
عضو ائتلاف دولت قانون در عراق، تصمیم برای اخراج گروهك تروریستی منافقین را قانونی دانست و خواستار محاکمه عناصر جنایتکار این گروهک در عراق شد.
"سعد المطلبی" روز شنبه در گفت وگو با شبكه خبری العالم، اظهار داشت: گروهك تروریستی منافقین كه در فهرست بین المللی سازمان های تروریستی قرار دارد، در كشتار شمار بسیاری از مردم عراق و سركوب قیام سال 1991 مردم علیه صدام مشاركت كرد.
وی افزود: عناصر جنایتکار این گروهك باید در داخل خاك عراق محاكمه شوند، و مابقی به ایران یا كشور ثالثی بروند.
مطلبی همچنین گفت: هزار نفر از عناصر منافقین که دارای شناسنامه اروپایی هستند، به كشورهایی كه تابعیتش را دارند، بازگردانده می شوند.
عضو ائتلاف دولت قانون درباره فشارهای آمریكا برای باقی ماندن گروهك تروریستی منافقین درعراق، اظهار داشت: واشنگتن طی سال های گذشته تلاش كرد در راستای منافعش از این گروهك به عنوان ابزار فشاری بر ایران استفاده كند؛ مسأله ای که عراق با آن مخالف است.
وی درباره روند اخراج این گروهك از ادوگاه اشرف، كه اراضی آن متعلق به شهروندان عراقی است، اظهار داشت: بعد انسانی در برخورد با این مسئله باید رعایت شود، همه این ها مرتكب قتل عراقی ها نشده اند؛ بلكه صدها نفر از آن ها فریب خورده اند.
این فعال سیاسی عراقی افزود: گروه اندكی از منافقین باید به اتهام كشتار مردم عراق در اینجا محاكمه شوند، برخی نیز جنایتهایی را در ایران انجام داده اند كه سازمان ملل باید در این زمینه ایفای نقش كند.
تلاش منافقین برای حمله به فرستاده سازمان ملل
عضو ائتلاف دولت قانون با اشاره به تلاش هفته گذشته فرستاده سازمان ملل برای دیدار از اردوگاه اشرف خاطر نشان كرد كه منافقین اجازه ورود به فرستاده مذكور را ندادند، و قصد تعرض به وی را داشتند.
وی درباره تدابیر اجرایی برای اخراج این گروهك از عراق گفت: یك كمیته عراقی این موضوع را با طرف آمریكایی دنبال می كرده كه پس از عقب نشینی آمریكا از عراق، تلاش ها میان عراق و سازمان ملل و اتحادیه اروپا متمركز خواهد شد.
سعد المطلبی همچنین با اشاره به درخواست سازمان ملل برای تمدید دوره حضور گروهك در عراق خاطر نشان كرد كه بغداد خواهان اخراج آن ها با پایان سال جاری است
-------------
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  سازمان ملل،  یونامی U N،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: حمله مجاهدین، نماینده یونامی، خشونت، تروریست، عراق، اخراج از عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی