نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

اعلام جدائی مهدی نادری و جلال فیضیان از فرقه رجوی

... اذعان به اشتباه گناه نیست. انسان با اراده ای که دارد هر زمان می تواند تغییر کند. در یک جمله ساده و کوتاه، 23 سال پیش اشتباه کردم و فریب شعارهایی را خوردم که تا بخود آمدم دیدم در جهنم گرفتار هستم و راه بازگشت ندارم.

    

 

 جوانیم، روحم، احساسم، عواطفم، خانواده ام، آزادیم، خاکم و حتی انسانیتم را کشتند و فدای منافعشان کردند. تف به این منافع پست و حقیرکه نخواستند بگویند به بن بست رسیده اند، که نخواستند بگویند خانه از پای بست ویران بوده است. صدها سوال بی پاسخ وجود دارد که جبر تاریخ روزی پاسخ آنها را خواهد گرفت. اما خوشحالم که در این سراب گم نشدم و آزاد و رها گشتم و با پشت کردن به گذشته سیاه و تلخ، به آینده ای زیبا و درخشان امیدوارم ...

بنیاد خانواده سحر، بغداد، هجدهم دسامبر 2011

آقای مهدی نادری، با سابقه 23 ساله، که چندی قبل توانست از پادگان فرقه ای اشرف در عراق فرار کرده و خود را به خانواده های متحصن در مقابل این پادگان برساند طی بیانیه کوتاهی که تسلیم مسئولین بنیاد خانواده سحر نمود جدائی خود را از فرقه رجوی اعلام داشت.
متن بیانیه آقای نادری به شرح زیر است:

بنام خالق یکتا
اینجانبب مهدی نادری از شهرستان جیرفت، ورودی 1367  در تاریخ 2/9/90 از اسارتگاه اشرف خلاص شدم.
من بدینوسیله جدایی خود را از سازمان مجاهدین خلق اعلام می دارم.
اذعان به اشتباه گناه نیست. انسان با اراده ای که دارد هر زمان می تواند تغییر کند.
در یک جمله ساده و کوتاه، 23 سال پیش اشتباه کردم و فریب شعارهایی را خوردم که تا بخود آمدم دیدم در جهنم گرفتار هستم و راه بازگشت ندارم.
جوانیم، روحم، احساسم، عواطفم، خانواده ام، آزادیم، خاکم و حتی انسانیتم را کشتند و فدای منافعشان کردند. تف به این منافع پست و حقیرکه نخواستند بگویند به بن بست رسیده اند، که نخواستند بگویند خانه از پای بست ویران بوده است. صدها سوال بی پاسخ وجود دارد که جبر تاریخ روزی پاسخ آنها را خواهد گرفت.
اما خوشحالم که در این سراب گم نشدم و آزاد و رها گشتم و با پشت کردن به گذشته سیاه و تلخ، به آینده ای زیبا و درخشان امیدوارم.
به امید روزیکه یاران دربند دیگرم را در آزادی دوباره ببینم.
بار خدایا خودت کمک کن
مهدی نادری
بغداد 17/12/2011
همچنین آقای جلال فیضیان (فریدون) از کرمانشاه (ورودی 1380) نیز جدائی خود از سازمان مجاهدین خلق را اعلام نمود. او نیز در تاریخ 2/9/1390 توانست از پادگان فرقه ای اشرف فرار کرده و آزادی خود را بازیابد.

آقای فیضیان از دوستان نزدیک مهرداد امیری است که فرار مهرداد در ایجاد انگیزه فرار در وی مؤثر بوده است. دو دوست مجددا در شرایط رهائی در کنار یکدیگر ایستاده اند.

         

---------
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  نجات یافتگان،  فرار از فرقه رجوی، 
برچسب ها: نادری، فیضیان، جداشده، فرار از اشرف، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی