نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خدا لعنت کند رجوی و دارو دسته اش را که از خون و جان و عمر ما برای مقاصد شوم خودشان سوء استفاده کردند و خدا لعنت کند رجوی و دارو دسته اش را که فرمان دادند به سوی خانواده های اسیران چنگال خودش تیر و سنگ و گلوله های آتشین پرتاب کنند درست همان کاری که شمر و یزید کردند...

 

سیل خروشان خانواده ها، ضامن نجات قربانیان رجوی

فریاد آزادی، بیست و چهارم دسامبر 2011

 


نادر  نادری


متن  پیام  محمد رزاقی به خانواده های بست نشسته در کنار اشرف:

سلام به خانواده های عزیز و دوستانم در اسارتگاه فرقه مافیایی رجوی
من محمد رزاقی هستم که نزدیک به 20 سال از بهترین دوران عمرم را در اسارتگاه فرقه مافیایی رجوی سپری کردم.
خدا لعنت کند رجوی و دارو دسته اش را که از خون و جان و عمر ما برای مقاصد شوم خودشان سوء استفاده کردند و خدا لعنت کند رجوی و دارو دسته اش را که فرمان دادند به سوی خانواده های اسیران چنگال خودش تیر و سنگ و گلوله های آتشین پرتاب کنند درست همان کاری که شمر و یزید کردند.
باز خدا لعنت کند امثال صالح مطلک یا ظافر العانی... را که دم از مسلمانی و اخلاق عربی می زنند اما با گرفتن دلارها دین نداشته خود را چوب حراج زده اند و در طی این سالیان در کنار رجوی برای نگه داشتن عزیزانتان در اسارتگاه رجوی تلاش کردند و شرم و ننگ بر آنهایی که دم از انسان بودن می زنند اما با دریافت دلار از رجوی وجدان نداشته خودشان را به رجوی فروختند، بوزینه وار در هر کجا که توانستند پشتک وارونه زدند تا بتوانند عزیزان شما را از رسیدن به آزادی محروم کنند در حالی که خودشان در امریکا و اروپا میگساری می کنند، خوش گذرانیشان یک روز هم قطع نمی شود.
سلام به پدران؛ مادران و خواهران و برادرانم که نزدیک به 2 سال هست در پشت دربهای اسارتگاه فرقه مافیایی تروریستی رجوی به تحصن نشسته اید تا بتوانید 5 دقیقه عزیزانتان را ملاقات کنید.
شما به عشق دیدار عزیزانتان علاوه بر گرمای طاقت فرسا و سوز زمستانی بیابانهای عراق، تهدیدهای جانی از طرف سران فرقه را با جان و دل پذیرا شدید تا به خواسته بر حق خود برسید.
شما توانستید با استقامت خودتان در مقابل تیرهای زهراگین رجوی و دارو دسته اش چهره شمر و یزید و هرمله گونه رجوی را به همه نشان بدهید.
در طی این 2 سال سران فرقه هر روز و شب در اوور پاریس تا مقر فرماندهی فرقه در اسارتگاه اشرف به هر طریق می خواستند که شما را از کنار اشرف دور کنند اما شکست خوردند و امروزه از شعارهای تو خالی رجوی مثل: «اشرف بایستد جهان خواهد ایستاد... و یا کوهها بجنبد اشرف ز جا نجنبد» خبری نیست و این یعنی پیروزی شما بر فرقه مافیایی رجوی.
آری شما خانواده ها با عشق و محبتی که در قلبهایتان هست بر کینه و نفرتی که رجوی مروج آن بود پیروز شدید.
شما با اشک چشمانتان با دلهای شکسته تان و با ناله هایتان با توکل به خدا و مولا علی در آن سرزمین مقدس بر رجوی که ادعای خدایی می کرد پیروز شدید و اگر یادتان باشد یک سال پیش گفته بودم که هر ثانیه بودن شما در درب اسارتگاه فرقه رجوی میخی هست بر تابوت رجوی و الان وقت آن رسیده که این تابوت را برای همیشه در زباله دفن کنیم.
همچنین از همه خانواده ها بخاطر تلاشهای شبانه روزیشان برای آزادی عزیزانشان تشکر کنم و بطور خاص از خواهر عزیز و همشهریم خانم ثریا عبداللهی که در این مدت بطور شبانه روزی تلاش کردند و دوست دارم با اجازه شما ایشان را مادر عشق و محبت هم صدا کنم.
آری خواهر جان من با دیدن شما در آن بیابانهای عراق همیشه این شعر را در دل خودن زمزمه می کردم:
ظلمت گجه سی اولماسا ایدین سحر اولماز (تا شب تیره و تار نباشد صبح نمی شود)
از همین جا دست تک تکتان را می بوسم و خواهشم این است که وقتی زیارت می کنید ما را هم دعا کنید.
اما پیامم به دوستانم در اسارتگاه فرقه رجوی اینکه از فرصت پیش آمده استفاده کنید و خود را از چنگال سران شیاد و دروغگوی فرقه جنایتکار رجوی نجات بدهید.
دوستان شما به عینه دیدید که رجوی در سالیان گذشته هر چه گفت چه در سیاست، چه در استراتژی جنگ مسلحانه؛ چه انقلاب ایدئولوژیک... هیچکدام واقعی نبود و سران فرقه می خواستند با این شیادی و دروغ و دغل ما را در اسارت خودشان نگه دارند تا واقعیتهای درون فرقه عیان نشود و رجوی شکست خودش را اعلام نکند.
دوستان زمان آن رسیده که از این به بعد خودتان ادامه مسیر زندگیتان را انتخاب کنید و اجازه ندهید رجوی و مریم قجر و دیگر سران فرقه جنایتکار رجوی بیشتر از این عمر و جان شما را برای نیات شوم خودشان به بازی بگیرند پس در اولین فرصت خودتان را به پلیس عراق برسانید و یا به نزد خانواده ها در شهرک آزادی کنار درب اسارتگاه اشرف و آزادی خودتان را بدست آورید.

پاریس: محمد رزاقی
طبقه بندی: نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی،  آقای نادر نادری،  پیام به اسرای فرقه رجوی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: پیام، نادر نادری، محمد رزاقی، اشرف، خانواده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی