نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

عراق باید به دنبال راه‌حلی باشد که چنانچه تعدادی از این افراد نتوانسته‌اند از طریق اقامت گرفتن در کشوری ثالث عراق را ترک کنند از طریق دیگر این امکان فراهم شود.


 نماینده اقلیم کردستان عراق در تهران با اشاره به انفجارهای اخیر در بغداد گفت: تروریست‌ها و بعثی‌ها سعی دارند ثابت کنند دولت عراق توانایی تامین امنیت و برقراری ثبات در این کشور را ندارد.
ناظم دباغ‌ در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خارج شدن مجاهدین  از خاک عراق را گام مهمی در تحولات عراق دانست و گفت: ممکن است تاریخ اولیه اعلام شده برای خروج مجاهدین  به فرصتی دیگر موکول شود، اما تصمیم برای خروج این افراد قطعی است و دولت باید بر اجرای این مساله اصرار داشته باشد.
وی در پاسخ به این پرسش که اگر حضور مجاهدین  در عراق برای مدت طولانی تمدید شود، تصمیم دولت عراق چیست؟ گفت: عراق باید به دنبال راه‌حلی باشد که چنانچه تعدادی از این افراد نتوانسته‌اند از طریق اقامت گرفتن در کشوری ثالث عراق را ترک کنند از طریق دیگر این امکان فراهم شود. راه حل دوم باید به گونه‌ای باشد که  به خروج این افراد(مجاهدین ) از خاک عراق بیانجامد.
......................
۱۳۹۰/۱۰/۴
-
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  اخراج مجاهدین از عراق ،  مصاحبه، 
برچسب ها: اقلیم کردستان عراق، دولت عراق، اخراج مجاهدین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی