نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 10 دی 1390

همانطور که حتما از طریق اخبار منتشره در رسانه ها در جریان هستید، مدتی قبل توافقی بین یونامی (دفتر نمایندگی ملل متحد در بغداد)، دولت عراق، و رهبران سازمان مجاهدین خلق مبنی بر ترک پادگان اشرف تا آخر سال 2011 صورت گرفته است. همچنین بر اساس همین توافق، شش ماه فرصت جهت خروج اعضای سازمان از عراق داده شده تا طی  این مدت کمیساریای عالی پناهندگان ملل متحد مراحل نام نویسی و مصاحبه و اعزام نفرات به کشورهای مختلف را به انجام برساند.

انتشار: بنیاد خانواده سحر   -  شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۰ خانواده ها

 طبق این توافق می بایست 400 نفر در مرحله اول پادگان اشرف را ترک کرده و به کمپ آمریکائی لیبرتی در مجاورت فرودگاه بغداد می رفتند که تا امروز که آخرین روز سال 2011 است سران فرقه رجوی به بهانه های مختلف، بر خلاف توافقی که خود با دو طرف دیگر کرده بودند، از انجام آن سر باز زده اند. اکنون بر همگان روشن شده است که فرقه رجوی، همچون تمامی فرقه های کنترل ذهن مخرب در هر کجای دنیا، به هیچ قول و قراری پایبند نیست و از فرار احتمالی نیروهای خود در هر جابجائی به شدت بیم دارد. بهرحال دیر یا زود رجوی باید پادگان اشرف را که زمانی تحت حمایت دیکتاتور معدوم صدام حسین غصب کرده بود به صاحبان آن تحویل داده و نفرات خود را از کشور عراق خارج نماید.

آنچه شایان ذکر است زحمات بی حد و اندازه خانواده های اسرای گرفتار در پادگان اشرف است که بطور خستگی ناپذیری حق خود را فریاد زدند و سران فرقه را در جهان رسوا نمودند و به همگان ثابت کردند که رهبر این فرقه سر سوزنی به فکر منافع عزیزان آنها نمیباشد و لذا حق ندارد تحت هیچ شرایطی از جانب آنان صحبت کند. قطعا والدین و همسران و فرزندان و سایر بستگان نزدیک اعضای فرقه رجوی به مراتب بهتر و اصولی تر میتوانند منافع عزیزان خود را نمایندگی کنند.

توافق حاصله بین سه طرف شرکت کننده در حل مشکل پادگان اشرف قطعا نتیجه تلاش و کوشش بی وقفه و تحمل سختی های بسیار طی دو سال گذشته از جانب خانواده های مستقر در شهرک آزادی در مجاورت پادگان اشرف بوده است. یقینا خانواده ها حتی بعد از جابجائی نفرات فرقه به محلی دیگر نیز به کار خود تا رسیدن به مقصود، یعنی دیداری خصوصی و مستقل با عزیزانشان، ادامه خواهند داد. چشم انداز رسیدن به هدف از هر زمان دیگری روشن تر است و خانواده ها که مرتبا بر تعداد آنها افزوده میشود قصد دارند راهی که طی دو سال گذشته پیموده اند را تا آخر ادامه دهند.

بنیاد خانواده سحر از جانب خانواده های دردمند و رنج کشیده اعضای گرفتار در فرقه رجوی مایل است مراتب قدردانی و تشکر خود را از تمامی اعضای جداشده و فعالان حقوق بشری که در عراق، در ایران و در کشورهای خارجی طی این مدت در کنار خانواده ها بودند و صدای مظلومیت آنان را به گوش جهانیان رساندند ابراز دارد. باشد که رسیدن به هدفی متعالی، خستگی را از تن همگی ما در کند و شاهد رهائی و آزادی تک تک رفقای در بند خود باشیم.

بنیاد خانواده سحر
31 دسامبر 2011
 

طبقه بندی: اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  ایران ستیزی،  نقض حقوق خانواده ها،  نقض حقوق اعضاء،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: دوسال مقاومت، حصن، خانواده ها، اطراف اشرف، ملاقات، حقوق بشر، فرقه رجوی، پیروی خانواده ها،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی