نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... بنا به اعلام آقای دکتر ابوالحسن بنی صدر شنبه شب (31 -12 -2011) و در حالی که اقای بنی صدر و همسرشان به منزل مسکونی خود برمی گردند متوجه می شوند که منزلشان مورد تعرض قرار گرفته است. اقای بنی صدر در مصاحبه هایی که با رسانه های مختلف منجمله رادیو فردا و بی بی سی فارسی داشتند اعلام کردند که: "...مهاجمان حرکت مشخصی داشتند؛ با نردبان به طبقه بالا رفتند؛ با سنگ شیشه را شکستند و اتاق های مشخصی را هم بازرسی کردند...

انجمن پیوند، سوم ژانویه 2012

بنا به اعلام آقای دکتر ابوالحسن بنی صدر شنبه شب (31 -12 -2011) و در حالی که اقای بنی صدر و همسرشان به منزل مسکونی خود برمی گردند متوجه می شوند که منزلشان مورد تعرض قرار گرفته است.
اقای بنی صدر در مصاحبه هایی که با رسانه های مختلف منجمله رادیو فردا و بی بی سی فارسی داشتند اعلام کردند که:

"...مهاجمان حرکت مشخصی داشتند؛ با نردبان به طبقه بالا رفتند؛ با سنگ شیشه را شکستند و اتاق های مشخصی را هم بازرسی کردند..."

اقای بنی صدر در جواب سوال خبرنگار رادیو فردا در مورد به سرقت رفتن اموال می گویند:

"...سرقت هم شده ولی شیوه مربوط به کسی نیست که برای سرقت آمده باشد؛ مهاجمان می دانستند کجای خانه در حیاط نردبان است. در کدام اتاق ها ما زندگی می کنیم...".

.." یعنی مهاجمان دقیق به خانه آشنا بودند. مدارک و اسنادی که بخواهند بدزدند را در خانه نگهداری نمی کنم. ولی فقط همه چیز را پخش کرده و به هم ریخته اند...".

منزل به هم ریخته اقای بنی صدر اول ژانویه 2012

تصاویری از تعرض فرقه رجوی به دفتر انجمن پیوند
یکشنبه 8 فروردین 1378 ( 28 ماه مارس 1999)

از نظر انجمن پیوند تعرض به منزل اقای بنی صدر سرقت معمولی نبوده و با انگیزه های سیاسی و با هدف زیر فشار گذاشتن و هشدار به آقای بنی صدر به وقوع پیوسته است.

مواضع آقای بنی صدر بر علیه جمهوری اسلامی آشکار و واضح است. رژیم جمهوری اسلامی نفعی در این حرکت خلاف کارانه ندارد همچنین شیوه کار شباهتی به روش های مورد استفاده جمهوری اسلامی ندارد.

متقابلا این نوع این شیوه از کار؛ شیوه کار مخصوص مجاهدین است و بارها و بارها در کشورهای مختلف توسط مجاهدین به کار بسته شده است. بعنوان نمونه دفتر انجمن پیوند در هلند دو بار؛ بار اول در آگوست 1998 و بار دوم روز یکشنبه 8 فروردین 1378 ( 28 ماه مارس 1999) به همین شیوه مورد تعرض واقع شد.

دلیل تخریب و تهاجم بزدلانه فرقه رجوی به دفتر انجمن پیوند در سال 1378؛ انتشار ویژه نامه " فراز و فرود شورای ملی مقاومت" بود که طی آن وضعیت و آینده شورای ملی مقاومت دست ساز رجوی توسط شخصیت های سیاسی و اعضای سابق شورای ملی مقاومت مورد بررسی و نقد قرار گرفته بود.

از نظر انجمن پیوند آمران و متهمان اصلی تعرض به منزل دکنر بنی صدر در" اورسوراوز " لانه کرده اند.

مواضع اخیر آقای بنی صدر در مورد اردوگاه اشرف؛ رهبران فرقه رجوی را سخت به وحشت انداخته است.

ما ضمن حمایت از آقای بنی صدر و محکوم نموده تعرض بزدلانه به منزل ایشان؛ مسئولیت دولت فرانسه در حفظ امنیت جان و زندگی آقای بنی صدر و لزوم پیگیری و تحقیق در مورد این حادثه را یادآوری می کنیم.

شل کردن افسار تروریستهای فرقه رجوی در آینده تبعات و نتایج ناگواری در اروپا به بار خواهد آورد.و ما از این بابت به کشورهای اروپایی بویژه دولت فرانسه هشدار می دهیم.

نیروهای جنگ طلبی که نرد عشق با رهبران فرقه رجوی باخته اند؛ و دلارهای کثیف اهدایی مجاهدین ته مانده وجدان ناداشته اشان را هم به رخوت دچار کرده است ؛ بهای این روش سخیف سیاسی و بیخردی خود را با امنیت و ارامش کشورهای اروپایی که توسط نیروهای آموزش دیده و شستشوی مغزی شده فرقه رجوی به خطر خواهد افتاد خواهند پرداخت.

انجمن پیوند
اول ژانویه 2012
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان، 
برچسب ها: بنی صدر، ابوالحسن بنی صدر، تعرض، تهاجم، دزدی، خرابکاری، مجاهدین بنی صدر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی