نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

روایت عضو سابق شورای رهبری منافقین از ترفندهای رجوی برای مظلوم‌نمایی
خبرگزاری فارس: عضو سابق شورای رهبری منافقین با اشاره به ترفندهای سران گروهک منافقین برای مظلوم نمایی گفت: مریم رجوی بارها اعلام می‌کرد فقط مسعود زنده بماند کافی است.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) عضو شورای رهبری منافقین که چند ماه پیش، از پادگان اشرف گریخته بود، با انتقاد شدید از پیش شرط های همسر سرکرده منافقین برای خروج از پادگان اشرف، از ادعاهای جدید مریم رجوی به عنوان فرار به جلو و توجیه شکست‌های پیاپی این فرقه یاد کرد و گفت: پیش شرط های منافقین برای خروج از پادگان اشرف نشان اوج درماندگی رجوی است.
این زن عضو شورای رهبری منافقین ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: پس از 8 سال تن ندادن به قوانین دنیای روز و گردن کشی کردن و رجزخوانی فرقه رجوی در عراق، بالاخره سران فرقه اعلام کردند که جابجایی کمپ اشرف را می‌پذیرند و به اردوگاه جدید می‌روند تا از آنجا به کشورهای خارجی سفر کنند.

وی با نقد و بررسی شروط همسر سرکرده منافقین برای خروج از عراق گفت: مریم رجوی در این بین مثل همیشه برای مطرح کردن خویش و برای پاسخ ندادن به واقعیت‌ها و حساب پس ندادن در برابر آنچه سالیان سال بر اسیران فرقه گذشته، با وقاحت و پررویی تمام، شروطی برای این جابجایی اعلام کرده که هر کدام از این بندها جز فریبکاری و ریاکاری چیز دیگری نیست.

عضو سابق شورای رهبری منافقین ادامه داد: انتقال امن و سالم ساکنان اشرف، بدون هیچ استثنا، با خودروها و اموال منقولشان به کمپ لیبرتی تحت نظارت بین‌المللی یکی از درخواست‌های مریم رجوی است که باید در پاسخ به آن گفت تنها کسانی که به فکر امنیت و سلامت ساکنان اشرف نیستند، مریم رجوی و مسعود رجوی و سران فرقه هستند، زیرا به یاد دارم بارها مسعود رجوی در جلسات عمومی اعلام می‌کرد اگر هزار نفر در اشرف بمیرند مهم نیست و یا بارها می‌گفت 72 نفر هم برای من بماند کافی است.

وی افزود: بارها و بارها مریم رجوی شخصاً اعلام می‌کرد فقط مسعود زنده بماند کافی است، علاوه بر این در سال گذشته برای یک نمایش تلویزیونی اعلام کردند عشایر عراقی به ما حمله کرده‌اند، در حالیکه همه نفرات را مجهز به کلاهخود و سپر کرده بودند.

وی در شرح این ماجرا گفت: ابتدا به مدت چند دقیقه، تمام خانواده‌های عراقی و عشایری که به اعتراض و برای بستن کمپ اشرف بصورت مسالمت آمیز آمده بودند، را سنگ باران و آنها را تحریک کردند و پس از آن، به همه ساکنان اسیر و در بند دستور داده شد که به جلوی سیاج بروند و بدون استفاده از کلاهخود و سپرسنگ بخورند تا مجروح شوند و سر و صورتشان خون آلود شود، تا بتوانند اعلام کنند بیش از صد نفر در سنگ پرانی!! عشایر عراقی مجروح شده‌اند.

عضو جدا شده از گروهک منافقین گفت: بعد از این ماجرا همسر سرکرده فرقه، برای صورت‌های خونین خوشحالی کرد و پیام تبریک داد، اما حالا ادعا می‌کند به فکر امنیت و سلامت حال افراد این فرقه است، در حالیکه این حرف طرفندی بیش نیست و انتقالی که قانونی و زیر نظر یک دولت باشد، مسلماً مشکلی نخواهد داشت، مگر اینکه لرزه دیدار ساکنان اشرف با نیروهایی خارج از کمپ به جان سران فرقه رجوی افتاده باشد.

وی در نقد دومین درخواست همسر سرکرده منافقین با عنوان «نظارت شبانه روزی سازمان ملل و ایالات متحده تا زمان انتقال آخرین نفر به کشور ثالث» نیز گفت: اگر سرکردگان فرقه کارشکنی نکنند، سازمان ملل طبق قوانین خودش کارش را می‌کند.

وی با اشاره به عدم رعایت حقوق ابتدایی زنان در پادگان اشرف ادامه داد: در طی سالیان گذشته در کمپ اشرف، زنان از کوچکترین و اولیه‌ترین حقوق انسانی محروم بوده و همواره تحت یک استثمار وحشتناک فکری و فیزیکی قرار داشته و اجازه دیدار با هیچ مردی را ندارند؛ حق انتخاب لباس و پوشش مورد نظر خود را ندارند، اجازه هیچ اظهار نظری را ندارند و اجازه تردد به هیچ مکانی که مردان در آنجا باشد را ندارند و به مانند بردگانی که فقط باید مطیع اوامر تشکیلات بوده و تمام عواطف شان را نثار مسعود رجوی کنند، نگهداری می‌شوند.

عضو سابق شورای رهبری منافقین در ادامه و با طرح این پرسش که علت اصرار مریم رجوی به استقرار نیروهای عراقی در خارج اشرف و پافشاری بر عدم تماس اسرای پادگان با نیروهای عراقی و خانواده‌ها در چیست، افزود: نمی‌توان افراد اسیر در پادگان اشرف را برای همیشه از دنیای بیرون محروم کرد.

وی به دیگر ادعای مریم رجوی اشاره کرد که در آن عنوان شده بود «لغو محاصره و کلیه تهدیدها و اذیت و آزار و اقدامهای سرکوبگرانه و احکام ساختگی دستگیری بدون استثنا» و در نقد این ادعا ابراز داشت: از نظر مریم رجوی، لغو محاصره یعنی اینکه درب اشرف باز شود تا به مانند قبل بازهم بتوانند از ایران و ترکیه و دیگر نقاط، نیروهای جوان را فریفته و تحت عنوان فرستادن به خارج، آنها را دزدیده و به پادگان اشرف ببرند و بگویند نیروهای جدید به ما می‌پیوندند، البته من شاهدی هستم که در سالهای بین 80 تا 87 صدها نفر را ستاد داخله تشکیلات فرقه رجوی از ترکیه و ایران بدون این که شناختی از ایدئولوژی پوسیده سازمان داشته باشند به پادگان اشرف صادر کرد و این افراد بیچاره بعد از رسیدن به اشرف تازه می‌فهمیدند چه بلایی سرشان آمده و خیلی از این نفرات هم زوج هایی بودند که آنها را نیز تحت نام انقلاب و با زور از هم جدا کرده و دیگر اجازه حتی یک دیدار یک دقیقه‌ای هم به آنها نمی‌دادند.

عضو سابق شورای رهبری منافقین ادامه داد: از افرادی که با این روش وارد شدند اما تمایل به ماندن نداشتند، بودند کسانی که به سبب اعتراض، در زندان‌های مسعود رجوی در پادگان اشرف زندانی شدند؛ افرادی همچون داریوش – صادق – محمد - علی - احمد و...تنها نمونه‌ای از این افراد هستند که از ترکیه آنها را تحت پوشش فرستادن به خارج و دادن پاسپورت به اشرف منتقل کرده و برای آنها آموزش های تشکیلاتی می گذاشتند که به اصطلاح آنها را به مجاهد تبدیل کنند.

وی در ادامه به درخواست وقیحانه دیگری از مریم رجوی که از آن به عنوان یکی از مقدمات خروج از اشرف یاد می‌کند، اشاره کرد و اظهار داشت: وی در درخواست جدید خود اعلام کرده «فروش دارایی‌های غیرمنقول ساکنان اشرف تحت نظارت ملل متحد و بازپرداخت آن برای هزینه‌های حفاظت و استقرار و انتقال ساکنان به کشورهای ثالث یکی از خواسته‌های جدی برای خروج از پادگان اشرف است» در حالیکه باید گفت با آن هزینه‌های میلیونی که در جشن‌ها و برنامه‌های خارج کشور و بطور مستمر توسط سران منافقین صورت می‌گیرد، فرقه رجوی نه برای حفاظت و نه برای استقرار به پولی نیاز ندارند و تا قاچاق و دلالی و یکسری حمایت‌های مشکوک هست مشکل مالی نخواهند داشت.


انتهای پیام/

 
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: فرقه رجوی، زندان اشرف، زنان، زن در فرقه رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی