نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 15 دی 1390

... ۷۰ نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین قرار است از اردوگاه اشرف در عراق، به عربستان سعودی منتقل شوند. امریکا از دولت‌های هم‌پیمان خود مانند جمهوری آذربایجان، عربستان، اردن، قطر، و حتی پاکستان خواسته هر کدام تعدادی از این افراد را برای کمک به اقدامات جاسوسی و خرابکاری در خاک خود بپذیرند...

پرس تی وی، چهارم ژانویه 2012

۷۰ نفر از اعضای گروهک تروریستی منافقین قرار است از اردوگاه اشرف در عراق، به عربستان سعودی منتقل شوند.

بر پایه گزارش رسیده از بغداد، با توجه به این

‌که دولت عراق مصمم به اخراج اعضای گروهک تروریستی مجاهدین خلق از خاک کشورش است، امریکا از دولت‌های هم‌پیمان خود مانند جمهوری آذربایجان، عربستان، اردن، قطر، و حتی پاکستان خواسته هر کدام تعدادی از این افراد را برای کمک به اقدامات جاسوسی و خرابکاری در خاک خود بپذیرند.

نوری المالکی، نخست وزیر عراق همواره اعلام کرده است دولت بغداد نمی‌تواند به یک گروه جنایت‌کار اجازه دهد در این کشور بماند.

در همین حال، گروهک منافقین با صدور بیانیه‌ای اعلام آمادگی کرده است تا به تدریج نیروهای خود را از اردوگاه اشرف خارج کند.

اردوگاه اشرف که حدود ۱۲۰ کیلومتری غرب ایران در خاک عراق قرار دارد پناه‌گاه بیش از سه هزار و ۴۰۰ تن از اعضا گروهک منافقین است.

قرار بود این اردوگاه تا پایان سال ۲۰۱۱ تعطیل شود، اما دولت عراق زیر فشار امریکا با درخواست سازمان ملل برای تمدید شش ماه ضرب الاجل بستن اردوگاه اشرف موافقت کرد.

گروهک سازمان مجاهدین خلق که بارها علیه شهروندان و مقامات دولتی ایران، اقدامات تروریستی و خشونت‌آمیز انجام داده است، سال ۱۹۸۶ به عراق گریخت و از حمایت صدام حسین برخوردار شد و هم‌پای نظامیان عراق در جنگ هشت ساله علیه ایران جنگید.

همچنین این گروه تروریستی در سرکوب خونین سال ۱۹۹۱ شیعیان در جنوب عراق و همچنین قتل عام کردهای عراق در شمال این کشور با رژیم صدام همکاری داشت.

ایران همواره از دولت عراق خواسته است این گروه را از خاک این کشور اخراج کند، اما امریکا با افزایش فشارهای خود بر دولت عراق از اخراج گروهک منافقین جلوگیری کرده است.

اگر چه بر اساس قانون امریکا، سازمان مجاهدین خلق در فهرست گروه‌های تروریستی قرار دارد، اما روزنامه امریکایی نیویورک تایمز به تازگی گزارش داده است واشنگتن در صدد حذف نام سازمان مجاهدین خلق از فهرست گروه‌ها تروریتسی و دادن پناهندگی به اعضا آن است.

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  اخراج و انتقال،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: عربستان مجاهدین، انتقال 70 نفر تروریست، عراق، لیبرتی، اشرف عربستان، قطر، اردن، آذربایجان، عربستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی