نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

رییس سابق بخش مبارزه با تروریسم سازمان سیا با اعتراف به ماهیت تروریستی مجاهدین ابراز داشت: مجاهدین را به معنای واقعی یک فرقه تروریستی می‌دانم که متاسفانه مورد حمایت آمریکا نیز می باشد.

 

یکی از مسوولان سابق سیا:
مجاهدین در مسیری گام برمی‌دارند که مطابق با اهداف مدیران سیا برنامه‌ریزی شده است
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، وینسنت کانیسترارو در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور) با بیان اینکه اعتراف می‌کنم این گروه تروریست، مورد حمایت آمریکا است، ابراز داشت: نئومحافظه کاران و برخی دشمان دیگر ایران در آمریکا، از حامیان درجه یک آنها هستند.

این تحلیل‌گر آمریکایی که تاکنون سمت‌هایی همچون مدیر برنامه‌های اطلاعاتی شورای امنیت ملی آمریکا، دستیار ویژه اطلاعاتی در دفتر وزیر دفاع و مدیر فرمانده عملیات و تجزیه و تحلیل سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا را برعهده داشته، ضمن اشاره به خدمات مجاهدین برای سازمان جاسوسی آمریکا ادامه داد: خدمات این گروه تروریست برای آمریکایی‌ها و سازمان سیا غالباً به صورت غیرمستقیم بوده و مجاهدین درست در مسیری گام برمی‌دارند که مطابق با سیاست‌ها و اهداف مدیران سیا برنامه‌ریزی شده است.

کانیسترارو همچنین اضافه کرد: با همکاری‌های مداوم آمریکا از این گروه، علاوه بر نئومحافظه کاران، دولت آمریکا نیز در پاره‌ای موارد از آنها حمایت می‌کند.

مدیر سابق بخش ضد تروریسم سازمان سیا تصریح کرد: حمایت بسیاری از آمریکایی‌ها و خصوصاً نئومحافظه‌کاران از این گروه تروریست در شرایطی صورت می گیرد که سازمان سیا بارها به تروریست بودن این فرقه اذعان نموده است.

وی همچنین گفت: همیشه این‌گونه بوده که آمریکایی‌ها در صورت لزوم برای پیشبرد اهداف خود در جهان دست به اعمال تروریستی بزنند و برای این منظور از گروه‌های این‌چنینی بهره ببرند.

وی با اشاره به اشتیاق مجاهدین برای خودنمایی و همکاری با آمریکا ابراز داشت: تمام مقامات آمریکایی و چهره‌های سیاسی این کشور که با ایران مخافت شدیدی دارند، وقتی اشتیاق بالای سران این گروه تروریستی را برای خدمت همه جانبه به خود می‌بینند، چاره‌ای جز قبول خدمات مزدوری این فرقه ندارند.

رییس سابق بخش مبارزه با تروریسم سیا تصریح کرد: آنها تا حدی حاضر به کوچک کردن خود هستند که دولت آمریکا می‌تواند با کمترین هزینه‌کرد از آنها بهره‌برداری نماید.

......................
۱۳۹۰/۱۰/۱۸
--------------------------------------------------------------------------------
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  جاسوسی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: مجاهدین، سیا ؛ جاسوسی، کانیسترارو،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی