نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... مالکی گفت: "ما دیگر حضور سازمان مجاهدین خلق (گروهک تروریستی منافقین) در خاک عراق را تحمل نخواهیم کرد. این یک سازمان تروریستی تحت تحریم (جامعه) بین‌المللی است. نه تنها دست به اقدامات تروریستی علیه شخصیت‌های سیاسی و مذهبی در ایران زده است، بلکه سابقه خونباری در عراق دارد." مالکی گفت که این گروهک تروریستی به عنوان بخشی از دستگاه اطلاعاتی در دستان رژیم بعثی سابق صدام حسین "جنایات وحشیانه‌ای در عراق" مرتکب شده و بغداد ۱۲۰ حکم بازداشت برای عناصر این گروهک در کمپ اشرف صادر کرده است ...

                                  

پرس تی وی ، بغداد، پانزدهم ژانویه 2012

مخالفت مالکی با محاکمه الهاشمی در کرکوک

به گزارش پرس تی‌وی، نخست وزیر عراق با درخواست ائتلاف "العراقیه" با محاکمه طارق الهاشمی، معاون فراری رییس جمهور این کشور در کرکوک، مخالفت کرده است.

وزارت کشور عراق در ۱۹ دسامبر در پی اعتراف سه تن از محافظان معاون رییس جمهور عراق به گرفتن از دستور از وی برای انجام حملات تروریستی، قرار بازداشتی برای هاشمی صادر کرد.

الهاشمی پس از آن به منطقه کردستان عراق گریخت و خواستار ارجاع پرونده‌اش به منطقه کردستان عراق شد.

مالکی روز پنجشنبه (۲۲ دی) در گفت‌وگو با پرس تی‌وی گفت: "روز گذشته ما شنیدیم که العراقیه خواستار انتقال محاکمه الهاشمی به کرکوک است و ما این را به عنوان تهدیدی جدی برای استقلال نظام قضائی می‌دانیم."

نخست وزیر عراق که پیشتر از مسعود بارزانی، رییس اقلیم کردستان عراق و جلال طالبانی، رییس جمهور عراق خواستار تحویل الهاشمی به نظام قضائی عراق شده است گفت، این به عهده قضات است که درباره اتهامات الهاشمی و محل محاکمه‌اش تصمیم بگیرند.

وی افزود: "اگر بگذاریم سیاست‌مداران دخالت کنند، نمی‌توانیم نظامی معتبر داشته باشیم. در این مورد بغداد مکان مناسب برای محاکمه است."

مالکی همچنین در بخش دیگری از این گفت‌وگو با اشاره به جنایات گروهک تروریستی منافقین علیه مردم و مقامات ایران و عراق گفت که کشورش دیگر برای این "سازمان تروریسیت" مکانی امن نخواهد بود.

وی گفت: "ما دیگر حضور سازمان مجاهدین خلق (گروهک تروریستی منافقین) در خاک عراق را تحمل نخواهیم کرد. این یک سازمان تروریستی تحت تحریم (جامعه) بین‌المللی است. نه تنها دست به اقدامات تروریستی علیه شخصیت‌های سیاسی و مذهبی در ایران زده است، بلکه سابقه خونباری در عراق دارد."

مالکی گفت که این گروهک تروریستی به عنوان بخشی از دستگاه اطلاعاتی در دستان رژیم بعثی سابق صدام حسین "جنایات وحشیانه‌ای در عراق" مرتکب شده و بغداد ۱۲۰ حکم بازداشت برای عناصر این گروهک در کمپ اشرف صادر کرده است.

وی تاکید کرد: "قانون اساسی عراق پناه دادن به سازمان‌های تروریستی که ثبات کشورهای همسایه را تهدید کنند ممنوع کرده است.

.........................

 
طبقه بندی: اشرف نیوز،  اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  عراق ستیزی،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: نوری المالکی، مجاهدین، اخراج، صدام رجوی، مجاهدین صدام، نوید رهایی، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی