نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مهلت اخیر دولت با گذشته تفاوت زیادی دارد و به نظر می‌رسد یک نقطه تحول به شمار آید. از سوی دیگر بر کسی پوشیده نیست که فشارهای خارجی زیادی برای ابقای گروه مجاهدین به منظور تهدید همسایگان عراق بر دولت وارد می‌شود، آن هم در زمانیکه عراق تصمیم گرفته است حقوق همسایگان خود را محترم بشمارد و...

منبع:  خبرگزاری فارس

۲۸ دی ۱۳۹۰
دبیر کل شورای تصمیم گیری سیاسی نجف گفت: فشارهای خارجی زیادی برای ابقای گروه تروریستی مجاهدین به منظور تهدید همسایگان عراق بر دولت وارد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی الطریحی مسئول بلند پایه عراقی در نجف با تأکید بر مواضع همیشگی مجلس اعلا مبنی بر اخراج مجاهدین از عراق گفت: موضع ما در قبال این گروه از گذشته‌های دور مشخص و روشن بوده است.
الطریحی همچنین اضافه کرد: زمانی که مرحوم سید عبدالعزیز حکیم رئیس شورای حکومت انتقالی بود، دستور اخراج این سازمان تروریستی را به دلیل نقض حقوق بشر مردم عراق توسط این گروه صادر کرد. علاوه بر این جمهوری اسلامی ایران نیز بارها قربانی بمب گذاری توسط این گروه جنایتکار بوده است.

وی در ادامه با تاکید بر این موضوع که مسئله اخراج مجاهدین از عراق، تنها مختص دولت عراق نیست، ادامه داد: مردم مقاوم عراق هم تاکنون چندین راهپیمایی اعتراض آمیز در محل حضور این تروریست‌های آدمکش برگزار کرده‌ و خواستار اخراج آنها از کشور عزیزمان عراق شده‌اند. کشور ما رنج‌های فراوانی را از حمایت رژیم سابق از چنین گروه جنایتکاری متحمل شده است.

الطریحی درباره مهلت مجدد دولت عراق برای ترک پادگان تروریستی اشرف به خبرنگار ما گفت: مهلت اخیر دولت با گذشته تفاوت زیادی دارد و به نظر می‌رسد یک نقطه تحول به شمار آید. از سوی دیگر بر کسی پوشیده نیست که فشارهای خارجی زیادی برای ابقای گروه مجاهدین به منظور تهدید همسایگان عراق بر دولت وارد می‌شود، آن هم در زمانیکه عراق تصمیم گرفته است حقوق همسایگان خود را محترم بشمارد و همانگونه که از آنها می‌خواهد تا او را در فرآیند جدید سیاسی یاری کنند آنان نیز انتظار دارند تا صادقانه در برابر تهدید همسایگان بایستد.

وی در پایان با یادآوری مطالبات مردم عراق افزود: امروز ملت و دولت عراق اعتقاد دارند که حضور گروه مجاهدین در کشور مسأله خطرناکی است و پرونده آنها باید هر چه سریعتر و بدون هیچ بهانه‌ای پایان یابد.
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  عراق ستیزی،  مواضع دولت عراق،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: عراق مجاهدین، حامیان مجاهدین، تروریست، دولت عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی