نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... دوستان فیلم سانسور شده نشست صوتی اخیر رجوی با شما را دیدم آنچه خود فرقه در تلویزیون سیمای اسارتش نشان میداد باز معلوم بود که رجوی قصد دارد شما را در اسارتگاه اشرف به بهانه های مختلف نگه دارد تا شما را به یک درگیری خونین با پلیس و ارتش عراق سوق دهد . رجوی به شما وارونه گویی میکند ؛ دروغهای شاخدار می گوید طوری که شما باور کنید...

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، نوزدهم ژانویه 2012

لینک به فایل صوتی پیام

با سلام به همه دوستانم در اسارتگاه رجوی

دوستان انچه را امروزه رجوی و دارو دسته اش به شما در رابطه خروج از عراق می گویند دروغ و فریبی بیش نیست بدانید رجوی برای خروج شما شروع به بهانه تراشی کرده .

دوستان فیلم سانسور شده نشست صوتی اخیر رجوی با شما را دیدم انچه خود فرقه در تلویزیون سیمای اسارتش نشان میداد باز معلوم بود که رجوی قصد دارد شما را در اسارتگاه اشرف به بهانه های مختلف نگه دارد تا شما را به یک درگیری خونین با پلیس و ارتش عراق سوق دهد .

سفسطه بازی رجوی در مورد مریم قجر هم خنده دار بود که می گفت مریم اولین اشرفی !

در اروپا جهانی را بر انگیخته است! این اوج شیادی رجوی هست ؛ مریم قجر با پرداخت دهها هزار دلار برای هر سخنران ان ها را با خرج هزینه های زیاد به یک جلسه می اورد اما رجوی به شما وارونه گویی میکند ؛ دروغهای شاخدار می گوید طوری که شما باور کنید خبری هست نه رجوی خوب می داند که بوی کباب نیست و خر داغ می کنند .

خوب از خودتان سوال کنید اگر در اروپا و امریکا می توان در صف اول بود و اولین اشرفی پس چرا رجوی این اجازه را به شما نمی دهد که در اروپا باشید؟

رجوی با این شیادی باز می خواهد فرار خودش و مریم قجر را به یک نوعی توجیه بکند ای کاش رجوی سر سوزنی شهامت داشت و این اجازه را می داد که شما از اخبار بیرون خبر دار شوید انگاه خودتان می دیدید که رجوی در ته دره هم نمی تواند به ایستد چه رسد به ان سفسطه هایی که می کند.

بهانه گیریهای رجوی را خودتان در مورد رفتن به کمپ لیبرتی به خوبی می بینید اری رجوی با این بهانه گیریهای بنی اسرائلی نخواهد گذاشت شما به این راحتی به کمپ دیگر بروید .

آیا فکر میکنید رجوی به نهادهای بین المللی اجازه خواهد داد شما از عراق خارج شوید این یک خیال باطل و سرابی بیش نیست و این را خودتان بهتر می دانید که رجوی هرگز حاضر نخواهد شد این فرصت را شما بدست بیاورید همین فرصت یعنی شکست استراتژِی ؛ شکست ایدئولوژیک و سیاسی رجوی .

دوستان ؛ برات ربیعی ؛ علی یوسفی ؛ یعقوب ترابی؛ مهندس صابر؛ فرامرز حبیبی ؛ غلامعلی ترابی؛ محمد سلطانی ؛ اکبر ونائی ؛ محمود شمس ؛ محمد علی دالوند ؛ حسن شرقی و دوستانم که صدای من را می شنوید ماندن در اسارتگاه رجوی یعنی مرگ بی هدف ؛ الت دست رجوی شدن ؛ یعنی برده یک عده قاتل و جاسوس شدن ؛ یعنی به فناء دادن عمرو زندگی و جان خود ؛ در یک کلمه می گویم رجوی و مریم قجر از شما برای ادامه زندگی خائنانه خودشان در اروپا سوء استفاده می کنند و بس .
شاید خدا خواسته که دولت عراق یک مهلت دیگر بدهد تا خیلی از شما ها از مرگ نجات پیدا بکنید و بتوانید خودتان را از شر رجوی و دیگر سران فرقه نجات بدهید .

مثل کسانی که در هفته های پیش از اشرف فرار کردند که درهمان نشست هم رجوی از ترس و به دروغ امار 24 نفر را میدهد در صورتی که تو این مدت بیش از 60 نفر از اشرف فرار کرده و نزد خانواده ها در شهرک ازادی رفته اند.

اری خانواده های شما تصمیم گرفته اند بعد از ازاد کردن شما از اسارتگاه اشرف به همین شکل در جلو اوور پاریس برای ازادی بقیه اسیران تحصن کنند و شعار امروز اشرف ؛ فردا اوور از هم اکنون لرزه بر اندام رجوی انداخته است .

دوستان :

رجوی می خواهد با فریب و نیرنگ خارجه رفتن شما را در اسارت فرقه خودش نگهدارد فریب رجوی شیاد و دارو دسته اش را نخورید خودتان را از کشتارگاهی که رجوی درست کرده نجات بدهید به پلیس و ارتش عراق اعتماد کنید و به خانواده هایی که در اطراف اردوگاه اشرف هستند خودتان را به انها برسانید و ادامه مسیر زندگیتان را خودتان انتخاب کنید این حق شما هست اما رجوی این را از شما گرفته.
به امید و ارزوی دیدار تک ؛ تک شما در دنیای ازاد

پاریس : محمد رزاقی

----------
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  نجات یافتگان،  آقای محمد رزاقی،  پیام به اسرای فرقه رجوی،  فیلم و صوت،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: پیا محمد رزاقی، جداشده، پیام به زندانیان اشرف، پیام وتی، مجاهدین عراق، اشرف، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی