نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نوری مالکی با تأکید بر تصمیم کشورش برای اخراج این گروهک و پایان دادن به این مسئله، به صدور ۱۲۰حکم دستگیری اعضای این گروهک که تعدادی از آنها هنوز در پادگان اشرف مستقر هستند، اشاره کرد...

                            


کیهان پنج‌شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۰ / ۲۴ صفر ۱۴۳۳ / ۱۹ ژانویه ۲۰۱۲

نوری مالکی بر تصمیم قطعی دولتش برای اخراج گروهک تروریستی منافقین و صدور حکم دستگیری۱۲۰عضو این گروهک تاکید کرد.

نخست وزیر عراق شب سه شنبه در یک گفت وگوی تلویزیونی گروهک منافقین را یک گروهک «تروریستی» توصیف کرد که به انجام اقدامات تروریستی در ایران و عراق می پردازند.

وی با تأکید بر تصمیم کشورش برای اخراج این گروهک و پایان دادن به این مسئله، به صدور ۱۲۰حکم دستگیری اعضای این گروهک که تعدادی از آنها هنوز در پادگان اشرف مستقر هستند، اشاره کرد.

به گزارش اشرف نیوز، مالکی ادامه داد: قانون اساسی عراق هرگز اجازه نمی دهد که این گروهک تروریستی از خاک کشورش کشورهای همجوار را هدف قرار دهد؛ از این رو دولت عراق فشارهایی را برای پایان دادن به حضور این گروهک وارد می کند.

وی تصریح کرد: عراق خواهان حفظ روابط با همسایگانش است. این کشور می کوشد تا به بحران هایی که صدام در روابط عراق با همسایگانش از جمله ایران و ترکیه ایجاد کرده، پایان دهد.

نخست وزیر عراق تأکید کرد: عراق خواهان پایان دادن به حضور این گروهک تا اواسط ژانویه بود، اما دخالت ها و میانجیگری ها مانع از انجام آن شد. بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل طی تماس با مسئولان سایر کشورها از عراق خواست تا در این باره کمی صبر به خرج داده و تا برج چهارم سال جاری میلادی به آنها فرصت دهد تا بعد از آن آنها پادگان اشرف را کاملاً تخلیه کنند.

در همین حال دبیرکل شورای تصمیم گیری سیاسی شهر نجف با تأکید بر مواضع همیشگی مجلس اعلای اسلامی عراق مبنی بر اخراج گروهک تروریستی منافقین از عراق گفت: موضع ما در قبال این گروهک از گذشته های دور مشخص و روشن بوده است و بر محاکمه و اخراج آنان از عراق تاکید داشته ایم.

مصطفی الطریحی درباره مهلت مجدد دولت عراق برای ترک پادگان تروریستی اشرف گفت: مهلت اخیر دولت با گذشته تفاوت زیادی دارد و به نظر می رسد یک نقطه تحول به شمار آید. از سوی دیگر بر کسی پوشیده نیست که فشارهای خارجی زیادی برای ابقای گروهک منافقین به منظور تهدید همسایگان عراق بر دولت وارد می شود، آن هم زمانی که عراق تصمیم گرفته است حقوق همسایگان خود را محترم بشمارد و همان گونه که از آنها می خواهد تا او را در فرآیند جدید سیاسی یاری کنند، آنان نیز انتظار دارند تا عراق صادقانه در برابر تهدید همسایگان بایستد.
طبقه بندی: اشرف نیوز،  اخبار (89 تا 92)،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: مجاهدین، نوری مالكی، دستگیری مجاهدین، مجاهدین تروریست‌، مجاهدین بعثی، نوید رهایی، نوید، منافقین‌، دادگاه عراق، مجازات رجوی، دولت عراق، حكم دستگیری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی