نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خبرگزاری فارس: سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق از اعلام آمادگی ۷۵۰ عضو گروهک تروریستی منافقین برای بازگشت به ایران خبر داد و گفت: استقبال نظام و حکومت ایران از اعضای سازمان تروریستی منافقین شامل سرکردگان این گروهک نخواهد شد.

گروه بین الملل / حوزه خاورمیانه90/11/02 - 10:57شماره: 13901102000102
سفیر ایران در عراق در گفت‌وگو با فارس خبر داد:
آمادگی ٧٥٠ عضو منافقین برای بازگشت بە ایران/ آمریکا هم حاضر به پذیرش منافقین نیست
خبرگزاری فارس: سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق از اعلام آمادگی ۷۵۰ عضو گروهک تروریستی منافقین برای بازگشت به ایران خبر داد و گفت: استقبال نظام و حکومت ایران از اعضای سازمان تروریستی منافقین شامل سرکردگان این گروهک نخواهد شد.
 "حسن دانایی فر" سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد اعلام کرد: تاکنون حدود ٧٥٠نفر از فریب خوردگان گروهک تروریستی منافقین برای بازگشت بە ایران اعلام آمادگی کردەاند.

وی افزود: ایران هموارە آمادە استقبال از شهروندان فریب خوردە خود است کە هم اکنون در اردوگاە اشرف توسط عوامل و سرکردگان گروهک تروریستی منافقین بە نحوی گروگان گرفتە شدەاند.
دانایی فر تصریح کرد: در دیدارهایی کە نمایندە سازمان ملل با اعضای این گروهک در اردوگاە اشرف داشتە است ، اکثر اعضای این گروهک برای بازگشت بە ایران اعلام آمادگی کردەاند اما سرکردگان تروریست این گروهک اجازە خروج از اردوگاە را بە آنها ندادە و این اعضا را بە نحوی گروگان گرفتەاند.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق تاکید کرد ، استقبال نظام و حکومت ایران از اعضای سازمان تروریستی منافقین شامل سرکردگان این گروهک نخواهد شد و این بخشش شامل افرادی می‌شود کە دست آنها بە خون شهروندان ایرانی آغشته نشدە باشد.
دانایی فر بە حمایت مقامات آمریکایی از این گروهک تروریستی اشارە کرد و گفت: گروهک تروریستی منافقین در چند سال گذشتە هموارە مورد حمایت آمریکا و عوامل غربی بودەاند ، اما جالب اینجاست کە هم اکنون آمریکا اعلام کردە حاضر بە پذیرش حتی یک عضو این سازمان تروریستی نیست و بە هیچ وجە آنها را در خاک خود راە نخواهد داد.
وی در پاسخ بە این سوال که آیا تاکنون هیچ کشوری حاضر بە پذیرش اعضای این گروهک شدە است؟ ، گفت: در دیدارهای کە با نمایندە سازمان ملل در عراق داشتیم ، ایشان اعلام کرد کە تعدادی کشور حاضر بە پذیرش آنها هستند کە من فعلا نمیتوانم از این کشورها نامی ببرم.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق ، تصریح کرد: سازمان ملل و نمایندە آنها در عراق در دیدارهایی کە با ما داشتەاند بارهها تاکید کردەاند کە از نظر سازمان ملل سازمان منافقین یک گروهک تروریستی است و بە هیچ وجە از آنها حمایت نخواهند کرد.
دانایی فر در پایان بە مهلت ٦ ماهە دولت عراق برای تخلیە این اردوگاە اشارە کرد و گفت: بنا بە درخواست سازمان ملل ، آقای مالکی زمان حضور اعضای این سازمان را ٦ ماە دیگر تمدید کردە که تاکنون سه ماه آن به پایان رسیده است.
انتهای پیام/++
طبقه بندی: اشرف نیوز،  اخبار (89 تا 92)،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: بازگشت، آماده بازگشت، اشرف، مجاهدین، 750 نفر بازگشت، منافقین، بغداد، اشرف نیوز، رجوی، لیبرتی، بیا بیا، انحلال اشرف، سقوط اشرف، نوید، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی