نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آمادگی ۱۶۲۰ عضو فرقه تروریستی رجوی برای بازگشت به ایران

سفیر ایران در بغداد از آمادگی یک هزار و ۶۲۰ عضو گروهک تروریستی منافقین مستقر در اردوگاه اشرف برای بازگشت به کشور خبر داد. حسن دانایی‌فر سفیر ایران در عراق در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت اعضای گروهک تروریستی منافقین گفت: پرونده منافقین یک پرونده فعال است که در حال پیگیری و پایان یافتن می‌باشد، لذا هر لحظه باید منتظر اخباری در رابطه با پایان یافتن این موضوع باشیم.

سفیر ایران در عراق در گفت‌وگو با فارس خبر داد:

آمادگی ۱۶۲۰ عضو گروهک منافقین برای بازگشت به ایران/رسیدگی به پرونده ۱۲۰ عضو در محاکم قضایی عراق

خبرگزاری فارس: سفیر ایران در بغداد از آمادگی یک هزار و ۶۲۰ عضو گروهک تروریستی منافقین مستقر در اردوگاه اشرف برای بازگشت به کشور خبر داد.

 حسن دانایی‌فر سفیر ایران در عراق در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت اعضای گروهک تروریستی منافقین گفت: پرونده منافقین یک پرونده فعال است که در حال پیگیری و پایان یافتن می‌باشد، لذا هر لحظه باید منتظر اخباری در رابطه با پایان یافتن این موضوع باشیم.

وی با اشاره به توافقی که بین دولت عراق و سازمان ملل برای انتقال مسالمت‌آمیز اعضای گروهک منافقین به خارج از این کشور صورت گرفته، اظهار داشت:‌ این توافق شامل دو مرحله است که مرحله اول بستن پادگان اشرف است و مرحله بعد انتقال منافقین به نقطه‌ای دیگر که پس از مصاحبه نمایندگان کمیساریای عالی پناهندگان و مسئولان مربوطه با این اعضای این گروهک، آنها به کشورهای ثالث منتقل شده و برخی که قصد بازگشت به ایران را دارند، به کشورمان بازگردند.

 سفیر ایران در عراق ادامه داد: تعداد قابل توجهی از این افراد در جریان مصاحبه‌های خود با نمایندگان سازمان ملل در پادگان اشرف تقاضا داشتند به ایران بازگردند.

 وی در خصوص صدور دستور بازداشت ۱۲۰ نفر از اعضای گروهک منافقین از سوی نوری المالکی نخست‌وزیر عراق، گفت که پرونده این افراد در محاکم قضایی عراق در جریان است.

 سفیر ایران در بغداد ادامه داد: با توجه به اسناد و مدارک و همچنین قانون اساسی عراق، اعضای گروهک منافقین به عنوان پناهجو شناخته نمی‌شوند و از حقوق پناهجویان برخودار نیستند و به همین خاطر اشغالگر محسوب شده و باید هر چه زودتر خاک عراق را ترک کنند.

 دانایی‌فر با اشاره به ۶ ماه مهلت در نظر گرفته شده برای انجام مقدمات انتقال اعضای گروهک و مصاحبه با تک تک آنها برای اینکه مقصدشان را اعلام کنند، یادآور شد: ۳ ماه از مهلت تعیین شده سپری شده و در این ایام این گروهک باید از کمپ اشرف به کمپ لیبرتی منتقل شوند.

 سفیر ایران در عراق با بیان اینکه ۸۳۰ نفر از اعضای این گروهک پاسپورت کشورهای اروپایی را دارند و کشورهای مربوطه باید آنها را بپذیرند، خاطرنشان کرد: ‌نماینده سازمان ملل اعلام کرده که ۱۶۲۰ نفر از آنها برای بازگشت به ایران اعلام آمادگی کردند و مابقی نیز باید با مصاحبه و پر کردن فرم‌های مربوطه تکلیف خود را روشن کنند.

                             

نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  کمپ ترانزیت موقت (لیبرتی)،  بازگشت ،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: عراق، 1620 نفر عضو فرقه رجوی ف زندان اشرف، سفیر ایران، نوید ف نوید رهایی، آزادی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی