نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... سئوالهایی که با مدد از اسم مستعار و ایمیل ناشناس به ما رسیده است و علیرغم همه شانتاژهای فرقه ای از ما درخواست کمک کرده است , من البته به هرکدام در حدی پاسخ داده ام اما از همه دوستان و دلسوزان درخواست کمک دارم ,شاید وقت آن رسیده که همچنان که در اشرف خانواده ها با بلندگو پیام رهایی از فرقه را برای اعضای دربند فریاد میزنند در خارج از عراق هم و بخصوص در اورسوراز کاری انجام گیرد , و حالا من میپرسم که چطور میشود رهنمود رهایی را به گوش این اسرا رساند ؟ جواب سئوالات آنها چیست ؟ و چطور میشود به آنها کمک کرد ؟ چه بلحاظ حقوقی و چه به لحاظ فکری ...

مسعود جابانی، کانون وبلاگ نویسان مستقل ایرانی، بیست وهفتم ژانویه 2012

چند روز قبل ایمیلی از دوست گرامیم که مستقیم و غیر مستقیم با بسیاری از اعضاء سازمان در بیرون و درون مناسبات در ارتباط بوده و به انان در چگونگی فرار از دام مجاهدین در اشرف و اورسوراز یاری می رساند، دریافت داشتم. آنچه که بیش از همه نظرم را جلب می کند اینست که اکثر اعضا فرقه دیگر مایل به ماندن در مناسبات نیستند و فقط به دنبال تضمین حداقل های زندگی برای ادامه حیات خویش پس از فرار از روابط می باشند.
بسیاری از اعضاء هیچگونه اطلاعاتی در مورد مسائل حقوقی و امکاناتی پناهجوئی ندارند و در واقع هنوز اسیر تخیلات داستان کودکانه “گرگ و بره ها و شنگول و منگول” می باشند. فرقه برای اسیر کردن نیروهایش سالهاست که شنگول منگول مطیع می سازد و انان را از دندان های تیز گرگ ! که پشت در های بسته نشسته ، می ترساند. درحالیکه گرگ های فرقه سالهاست که مشغول جویدن و پاره کردن تمامی مناسبات خانوادگی و احساسی اعضاء خود به منظور استثمار صد در صد قربانیان خویش بوده و هستند.
در اینجا متن ارسالی دوست گرامیم را با هم مروری می کنیم و بعد از آن به سئوالاتی که از سوی دوستان عزیز درون مناسبات مطرح شده است پاسخ می دهیم. به امید آنکه این دوستان هرچه زودتر بتوانند پس از خروج از مناسبات استثمارگرانه فرقه ، زندگی خویش را نجات داده و خانواده شان را نیز امیدوار و شادمان نمایند.
اتفاقی در سازمان مجاهدین خلق در حال روی دادن است ؛ به نظر میرسد که توان این فرقه برای مسدود کردن همه روزنه ها و ارتباط اعضا با خارج بسیار کم شده است ؛ چشم انداز از دست رفتن اشرف , سیاست های مضحک و همراهی با بیگانه و شادی در رنج مردم ایران و نیز نگاه های ناظرین و حضور خانواده ها این سازمان را از درون هدف قرار داده است.
شاید برای اولین بار در تاریخ سازمان است که اعضای آن آنهایی که هنوز اسیر ذهنی و عینی فرقه هستند دست به مدد خواهی برداشته اند آنهم ازکسانی که دشمن تلقی میشوند.
سازمان مجاهدین بسیار کوشیده که همزمان با بستن راههای ارتباط و تماس اعضایش با جهان خارج بصورت مکانیکی؛ از سوی دیگر هم با تهمت به مخالفان و خطرناک و سیاه نشان دادن آنها راه را مسدود کند ؛ با اینهمه در ماههای اخیر تعدادی نامه از اعضای اسیر در اور و سایر کشورهایی که سازمان پایگاه و عضو اسیر دارد دریافت کردم ؛ آنها نوشته اند و پرسیده اند و یاری خواسته اند , برخی از سئوالات را که از لابلای نوشته هایشان میتوانم لیست کنم چنین است .
- اگر از سازمان خارج شوم با توجه به اینکه با مترجم سازمان و وکیل سازمان درخواست پناهندگی داده ام چه اتفاقی برایم رخ میدهد ؟ آیا سیستم پناهندگی حرف مرا باور میکند و یا به من دروغگو خطاب میکند و کارم پیچ میخورد؟
- اگر از سازمان جداشوم میتوانم دنبال زندگی عادی خودم بروم ویا اسیر دست مخالفان سازمان و جمهوری اسلامی میشوم ؟
- یکی دیگر از اعضای خانواده ام هم با سازمان است اگر من جداشوم نمیدانم برای او چه اتفاقی می افتد و اصلا نمیدانم او الان در چه وضعیتی است ؟
-با کجا و چه ارگانی میتوانم تماس بگیرم چطور تماس بگیرم ؟
-شهردار و مقامات اینجا با مجاهدین هستند و این ممکن است کار مرا بعد از خروج حسابی خراب کند آیا میتوانم به کشور دیگر بروم و پناهندگی درخواست کنم ؟
این شاید اولین نشانه ها از سست شدن قل و زنجیرهای فرقه مجاهدین خلق بر دست و فکر اعضا باشد سئوالهایی که با مدد از اسم مستعار و ایمیل ناشناس به ما رسیده است و علیرغم همه شانتاژهای فرقه ای از ما درخواست کمک کرده است , من البته به هرکدام در حدی پاسخ داده ام اما از همه دوستان و دلسوزان درخواست کمک دارم ,شاید وقت آن رسیده که همچنان که در اشرف خانواده ها با بلندگو پیام رهایی از فرقه را برای اعضای دربند فریاد میزنند در خارج از عراق هم وبخصوص در اورسوراز کاری انجام گیرد , وحالا من میپرسم که چطور میشود رهنمود رهایی را به گوش این اسرا رساند ؟ جواب سئوالات آنها چیست ؟ و چطور میشودبه آنها کمک کرد ؟ چه بلحاظ حقوقی و چه به لحاظ فکری .

به امید رهایی همه اسیران و گروگانهای سازمان مجاهدین خلق
طبقه بندی: اشرف نیوز،  نجات یافتگان،  آقای مسعود خدابنده،  نامه به اسرای فرقه،  نقض حقوق اعضاء،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی، 
برچسب ها: مسعود جابانی ایمیل مجاهدین، سوال مجاهدین، راه فرار، جدایی از مجاهدین، بازگشت، فرار ار فرقه، راهنمایی، مجاهئین، اشرف، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی