نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شخصیتهای سیاسی، مراکز مطالعاتی و گروههای مقاومت مردمی عراق بار دیگر بر مخالفت خود با ادامه حضور گروه تروریستی مجاهدین در خاک کشورشان تاکید کردند. گروه مجاهدین مجری طرحهای خارجی در عراق و هدفش ضربه زدن به روند سیاسی و بی ثباتی کشور است و کسانی که از آنها حمایت می کنند در واقع از اقدامات این گروه حمایت می کنند.

شخصیتهای سیاسی، مراکز مطالعاتی و گروههای مقاومت مردمی عراق بار دیگر بر مخالفت خود با ادامه حضور گروه تروریستی مجاهدین در خاک کشورشان تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النهرین، "حبیب الطرفی" عضو فراکسیون المواطن عراق گفت : هر کس فکر می کند حتی یک نفر از شخصیتهای سیاسی عراقی از مجاهدین حمایت می کند، سخت در اشتباه است.
وی افزود: گروه مجاهدین مجری طرحهای خارجی در عراق و هدفش ضربه زدن به روند سیاسی و بی ثباتی کشور است و کسانی که از آنها حمایت می کنند در واقع از اقدامات این گروه حمایت می کنند.
الطرفی اظهار داشت : نقش گروه مجاهدین بر همگان آشکار است و به همین دلیل ماندن آنها در عراق تحت هر بهانه غیر ممکن است.
از سوی دیگر "فوزی اکرم" عضو ائتلاف ملی عراق نیز تاکید کرد: برخی گروههای سیاسی داخلی با این توجیه که مسائل مهمتری از موضوع گروه مجاهدین وجود دارد مانع پرداختن به این مسئله شده اند.
وی اظهار داشت : علاوه بر فشارهای داخلی فشارهای خارجی زیادی نیز برای نگه داشتن گروه مجاهدین در عراق به بهانه اینکه آنها پناهنده هستند وجود دارد این در حالی است که این گروه اقدامات وحشیانه ای انجام می دهند.
از سوی دیگر مرکز مطالعات عراق که کتابی با عنوان "مجاهدین خلق و نقش تروریستی آن در عراق" منتشر کرده است با صدور بیانیه ای اعلام کرد: ما از تصمیم دولت عراق برای اخراج گروه مجاهدین حمایت می کنیم، زیرا این گروه جنایات زیادی علیه مردم عراق مرتکب شده است.
در این بیانیه آمده است : اخراج گروه مجاهدین وظیفه شرعی و ملی است و همگان براین موضوع که این گروه مزدوران صهیونیستها هستند صحه گذاشته اند.
گروه موسوم به مقاومت اسلامی عراق نیز با صدور بیانیه ای خواستار خروج گروه مجاهدین از عراق و پاکسازی نهادهای عراقی از بعثی ها شد.
در این بیانیه آمده است : مردم عراق هنوز از آثار و جنایات حزب بعث صدامی رنج می برد، اما هنوز بسیاری از آنها در مراکز تصمیم گیری عراق حضور دارند.
مقاومت اسلامی عراق بیان کرد: گروه مجاهدین نیز همانند بعثی ها از در عراق دست به ترور می زنند و همه افراد غیور باید در راستای اخراج مجاهدین تلاش کنند.

....................
۱۳۹۰/۱۱/۹
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  مواضع دولت عراق،  عراق ستیزی،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  موضع عشایر عراق،  پارلمان عراق، 
برچسب ها: اخراج مجاهدین، دولت عراق، مردم عراق، اشرف، گروههای سیاسی عراق، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی