نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 10 بهمن 1390

"حبیب الطرفی" عضو فراکسیون المواطن عراق گفت: گروهک منافقین مجری طرحهای خارجی در عراق و هدفش ضربه زدن به روند سیاسی و بی ثباتی کشور است و کسانی که از آنها حمایت می کنند در واقع از اقدامات این گروهک حمایت می کنند...

عرصه بر فرقه رجوی تنگتر شد؛ یک‌شنبه، ۰۹ بهمن ۱۳۹۰ / ۰۵ ربیع‌الاول ۱۴۳۳ / ۲۹ ژانویه ۲۰۱۲

 شخصیتهای سیاسی، مراکز مطالعاتی و گروههای مقاومت مردمی عراق بار دیگر بر مخالفت خود با ادامه حضور گروهک تروریستی منافقین در خاک کشورشان تاکید کردند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النهرین، "حبیب الطرفی" عضو فراکسیون المواطن عراق گفت : هر کس فکر می کند حتی یک نفر از شخصیتهای سیاسی عراقی از منافقین حمایت می کند، سخت در اشتباه است.
وی افزود: گروهک منافقین مجری طرحهای خارجی در عراق و هدفش ضربه زدن به روند سیاسی و بی ثباتی کشور است و کسانی که از آنها حمایت می کنند در واقع از اقدامات این گروهک حمایت می کنند.
الطرفی اظهار داشت : نقش گروهک منافقین بر همگان آشکار است و به همین دلیل ماندن آنها در عراق تحت هر بهانه غیر ممکن است.
از سوی دیگر "فوزی اکرم" عضو ائتلاف ملی عراق نیز تاکید کرد: برخی گروههای سیاسی داخلی با این توجیه که مسائل مهمتری از موضوع گروهک منافقین وجود دارد مانع پرداختن به این مسئله شده اند.
وی اظهار داشت: علاوه بر فشارهای داخلی فشارهای خارجی زیادی نیز برای نگه داشتن گروهک منافقین در عراق به بهانه اینکه آنها پناهنده هستند وجود دارد این در حالی است که این گروهک اقدامات وحشیانه ای انجام می دهند.
از سوی دیگر مرکز مطالعات عراق که کتابی با عنوان "مجاهدین خلق و نقش تروریستی آن در عراق" منتشر کرده است با صدور بیانیه ای اعلام کرد: ما از تصمیم دولت عراق برای اخراج گروهک منافقین حمایت می کنیم، زیرا این گروهک جنایات زیادی علیه مردم عراق مرتکب شده است.
در این بیانیه آمده است : اخراج گروهک منافقین وظیفه شرعی و ملی است و همگان براین موضوع که این گروهک مزدوران صهیونیستها هستند صحه گذاشته اند.
گروه موسوم به مقاومت اسلامی عراق نیز با صدور بیانیه ای خواستار خروج گروهک منافقین از عراق و پاکسازی نهادهای عراقی از بعثی ها شد.
در این بیانیه آمده است : مردم عراق هنوز از آثار و جنایات حزب بعث صدامی رنج می برد، اما هنوز بسیاری از آنها در مراکز تصمیم گیری عراق حضور دارند.
مقاومت اسلامی عراق بیان کرد: گروهک منافقین نیز همانند بعثی ها در عراق دست به ترور می زنند و همه افراد غیور باید در راستای اخراج منافقین تلاش کنند.

طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخراج و انتقال،  افشاگری،  كتابخانه،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: کتاب، منافقین، مردم عراق، افشاگری، مجاهدین صدام، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی