نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

کسانی که در نشستهای درونی مجاهدین بوده اند به خوبی می دانند که هیچگاه خبری از بحث ( چه سیاسی و چه غیرسیاسی) نبوده و نیست، بنابراین سئوال اساسی این است که چه شده رهبر گروه تروریستی مجاهدین که مشهوربه پرحرفی هم است، اعلام می کند با کسی بحث سیاسی ندارد؟

ایران دیدبان
" با انقلاب نکرده، طعمه و بریده، بحث سیاسی نداریم، نداریم که نداریم. اول باید استاتوی هر فرد مشخص باشد، و ببینم از چه موضعی صحبت می کند، اگر مجاهد انقلاب نکرده است باید برود پی کارش، باید تصفیه و اخراج شود..."
«مسعود رجوی در مقام درگیری با نیروها»
کسانی که در نشستهای درونی مجاهدین بوده اند به خوبی می دانند که هیچگاه خبری از بحث ( چه سیاسی و چه غیرسیاسی) نبوده و نیست، بنابراین سئوال اساسی این است که چه شده رهبر گروه تروریستی مجاهدین که مشهوربه پرحرفی هم است، اعلام می کند با کسی بحث سیاسی ندارد؟
دوم این که رجوی در باره کسانی این گونه اظهار نظر می کند که در اردوگاه اشرف به سر می­برند، سئوال این است که مگر در اردوگاه اشرف مجاهد انقلاب نکرده هم هست؛ و آیا این تأیید قطعی نظر جداشدگان در باره به گروگان گرفته شدن ساکنان اردوگاه اشرف توسط وی نیست؟
نکته دیگر که باید روشن شود این است که اظهارات رجوی ناظر بر عدم بحث سیاسی در هر صورت است، اگر مجاهد انقلاب نکرده است که باید برود پی کارش و بحثی هم با او ندارد، اگر هم مجاهد انقلاب کرده است که شاخص و میزان صحت انقلابش این است که تبعیت کامل از رهبر عقیدتی، وصل ایدئولوژیک به مریم،فرمان پذیری صد در صد ازتشکیلات و خودسپاری مطلق داشته باشد، به قول یکی از نیروهایی که زیرفشار گردانندگان مجاهدین برای پس گرفتن سئوالاتش فقط بر اساس این اصل ایدئولوژیک که کمتر از رجوی می فهمد و نباید به ذهن خودش اجازه دهد که در حرفهای مسعود شک کند، سرانجام به جایی رسانده شد که « تجدید سوگند» کرده و این خواسته مسئولانش را امضا کند که:
" به لحاظ سیاسی هر کج و کولگی با رهنمودهای برادر راست می شود و مستمراً نیازمند دریافت اخبار و تحلیل های برادر هستیم. " 
 بنابراین وقتی نیروها برای اثبات انقلابشان بایستی به این اقرار کنند که کج و کوله­اند و نیازمند تحلیل­های رجوی هستند، دیگرچه زمینه ای برای بحث  کردن وجود دارد، جز این که فردی که در باره سیاستهای گروه و یا تحلیل های رجوی سوال می کند، انقلاب نکرده است؟ نتیجه این که رجوی دور باطلی ساخته است که  همواره به خواست خودش یعنی نداشتن بحث منجر می شود.
صرف نظر از روانشناسی شخص رجوی در این موضوع که قدرت بحث و روبرو شدن با نظر مخالف را ندارد و یکه تاز میدانهای بی رقیب است تا هر چه به دهانش می آید را بیان کند و برای خودش هورا بکشد، باید دید که اساساً چرا این موضوع را مطرح  و چه اهدافی را از رهگذر طرح آن دنبال می کند ؟
برای تشخیص این که چه چیزی وی را وادار کرده است تا در برابر ساکنان اردوگاه اشرف این گونه بایستد، نیازی به اسناد محرمانه نیست و به خوبی می توان دریافت که وجود انبوه سوالات از طرف نیروها دلیل این موضوع گیری است.
بدیهی است که نیروها به مرزی از سرخوردگی و یأس رسیده اند که دیگر توان پذیرش تحلیل های غلط رجوی و عدم تحقق وعده های وی را ندارند. آنان به مانند زندانیانی هستند که دائم چشم­اندازهای زیبا برای آن وصف می شود اما عملاً خبری از آزادی برای آنان نیست.
البته این را هم نباید ناگفته گذاشت که ادامه پیداکردن وضعیت کنونی برای رویارویی با فرقه رجوی در آینده خیلی به کار خواهد آمد، زیرا نیروها از پتانسیل بسیار بیشتری برای ضربه وارد آوردن از درون انباشته می­گردند!
موضع گیری رجوی البته بیش از همه هشدار به کنترل کنندگان مجاهدین و تحریک آنان به سرکوب و مهار کسانی است که با سوالات خود در تشکیلات وی خدشه وارد می سازند؛ اگر هم نامی از "بحث " برده می شود، در واقع کد و اسم رمز سرکوب هر چه بیشتر نیروها و تشدید خفقان تشکیلاتی است.
.....................
۱۳۹۰/۱۱/۱۰
طبقه بندی: افشاگری،  نجات یافتگان،  سران فرقه رجوی،  نقد و بررسی ،  فرقه گرایی، 
برچسب ها: نوید رهایی، رجوی، مسعود رجوی، بحث سیاسی نداریم، انتقاد نداریم، سوال ممنوع،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی