نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 11 بهمن 1390

روزنامه سوئیسی "اس تی گالر تاگبلات" در گزارشی درباره سرنوشت گروه تروریستی مجاهدین به نقل از یک مامور سازمان سیا می نویسد: مجاهدین خلق ایران حاضرند کارهائی را برای ما انجام دهند که ما از بابت آن باید خجالت بکشیم.

این سازمان در خطر موجودیتی قرار دارد زیرا علیرغم تبلیغات گسترده ای که می کند ولی حتی از سوی اپوزیسیون داخل ایران نیز مورد نفرت شدید است.
روزنامه سوئیسی "اس تی گالر تاگبلات" در گزارشی درباره سرنوشت گروه تروریستی مجاهدین به نقل از یک مامور سازمان سیا می نویسد: مجاهدین خلق ایران حاضرند کارهائی را برای ما انجام دهند که ما از بابت آن باید خجالت بکشیم.

این روزنامه آلمانی زبان در گزارشی تحت عنوان "مورد نفرت، مورد استفاده و تحت تعقیب" می نویسد: اشتباهات سیاسی می توانند مدتهای طولانی پیامدهای وحشتناکی داشته باشند. سران سازمان مجاهدین خلق ایران در سال 1987 چنین اشتباه سیاسی فاحشی را کردند. اینک 3500 ایرانی تبعیدی باید بهای این اشتباه سران خود را بپردازند. دولت عراق می خواهد از این گروه رها شود. ساکنان قرارگاه اشرف در حال حاضر در وضعیت بسیار بدی قرار دارند. آنها مورد تنفر اکثریت مردم عراق هستند زیرا آنها نه فقط صدام حسین را در دهه هشتاد در جنگ علیه ایران مورد حمایت قرار دادند بلکه در سرکوب اپوزیسیون عراق نیز با صدام همکاری کردند.
این روزنامه در ادامه گزارش خود می نویسد: این ایرانی های معارض و تبعیدی بخاطر فراموشکاری غربی ها نیز رنج می برند. آمریکائی ها پیش از ترک عراق، اعضای مجاهدین خلق ایران در قرارگاه اشرف را خلع سلاح کردند. ضمنا قول دولت آمریکا مبنی بر حل مشکل قرارگاه اشرف نیز به واقعیت در نیامد. موضوع آزار دهنده در موضع آمریکا و اسرائیل آن است که سازمان سیای آمریکا و موساد اسرائیل از اعضای این سازمان بطور مرتب برای عملیات مخفیانه علیه ایران استفاده می کنند. یک مامور سازمان سیا که نخواسته نامش فاش گردد می گوید که "مجاهدین خلق حاضرند کارهائی را برای ما انجام دهند که ما از بابت آن باید خجالت بکشیم و بهتر است تا درباره آنها سکوت کنیم". این اتهام چند روز پیش که یک متخصص اتمی ایران در تهران ترور گردید نیز مطرح شد.
در بخش دیگری از این مطلب آمده است: علیرغم این رفتار دوگانه قدرت های غربی، این واقعیت نیز وجود دارد که این سازمان تبعیدی ایرانی در خطر موجودیتی قرار دارد زیرا علیرغم تبلیغات گسترده ای که می کند ولی حتی از سوی اپوزیسیون داخل ایران نیز مورد نفرت شدید است. افرادی که از این سازمان جدا شده اند از ساختار فرقه ای و مقررات مافیائی در این سازمان صحبت می کنند. اعضائی که می خواهند از این سازمان جدا شوند، مجبور به طلاق اجباری گردیده و باید روی خفت و خواری از سوی این سازمان حساب کنند. در این سازمان ضمنا روش بت‌ سازی استالینیستی رهبری وجود دارد.
این روزنامه سوئیسی در ادامه این گزارش مفصل خود آورده است: چند سالی است که اعضای سازمان در اروپا تلاش می کنند تا خود را افراد دموکراتیکی نشان دهند. آنها در اروپا تلاش می کنند تا خود را مانند "کنگره ملی مقاومت آفریقا" جلوه دهند و تاکید می کنند که دیگر از خشونت دوری جسته و از سوی ملت ایران صحبت می کنند. ولی اعضای سازمان مجاهدین خلق نمی توانند سندی دال بر واقعیت این ادعای خود ارائه دهند. اینک رسماً این برنامه وجود دارد تا ساکنان قرارگاه اشرف به یک مکان جدید که قبلاً مقر نیروهای نظامی آمریکا در عراق بود انتقال داده شوند تا بتوان کشورهای ثالثی برای اقامت آنها پیدا کرد. سازمان ملل متحد نیز گزینه دیگری در برابر این برنامه ندارد.
......................
۱۳۹۰/۱۱/۱۰
------------------------------
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  افشاگری،  دیدگاه،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: گروه مجاهدین انقراض، انحلال، فروپاشی، روزنامه سوئیسی "اس تی گالر تاگبلات"،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی