نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

عشایر شهر مندلی عراق نسبت به حمایت‌های سیاستمداران عراقی هوادار مجاهدین اعتراض کرده و بر اخراج هر چه سریعتر این گروه تروریستی از خاک عراق تأکید کردند. به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از هابیلیان جمع بزرگی از شیوخ و بزرگان عشایر شهر مندلی عراق ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی خود از مواضع دولت عراق درباره گروه تروریستی مجاهدین، بر لزوم بسته شدن هر چه سریع‌تر این پرونده و تسریع در اخراج مجاهدین از خاک عراق تأکید کردند.


منبع:  خبرگزاری فارس 
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۰
براساس این گزارش، در اجتماعی که به دعوت عشایر "الندا" و در روستای "الحمایل الأولی" برگزار شد، جمع بزرگی از شیوخ و بزرگان عشایر شهر مندلی عراق در سخنان خود از سیاسیون و اعضای پارلمان خواستند تا مواد مندرج در قانون اساسی عراق که مخالف با حضور گروه‌های تروریستی در این کشور است را اجرایی کند.

"شیخ هیثم حوم النداوی" یکی از سخنرانان این اجتماع با تأکید بر حمایت از تصمیمات دولت مرکزی مبنی بر اخراج مجاهدین از عراق گفت: دولت تصمیم به اخراج این گروه از دیالی و عراق گرفته است و ما به عنوان عشایر باید دولت را در انجام این مهم یاری کنیم.

"شیخ یحیی الدلوی" سخنران دیگر این جلسه با یادآوری مواضع و رفتارهای ننگین مجاهدین در برخورد با عشایر کرد دیالی، به خشم کردها از سیاستمدارانی که مواضع ددمنشانه مجاهدین را از یاد برده‌اند اشاره کرد و افزود: این عشایر از سیاستمداران می‌خواهند که به جای حمایت از باند تروریستی که بیش از ۳۰ سال بخشی از خاک عراق را به اشغال خود درآورده، در کنار ملت خود بایستند.

در پایان نیز "شیخ سامی مجول النداوی" با حمایت و تمجید از تصمیم قاطعانه دولت در اخراج مجاهدین از عراق گفت: شهروندان مندلی از نزدیک دارای روابط حسنه‌ای با مردم مسلمان ایران هستند و منافع ما ایجاب می‌کند که روابط گسترده و مستحکمی با این کشور داشته باشیم.

................................
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  اخراج مجاهدین از عراق ، 
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی