نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 19 بهمن 1390

...ای کاش خبر فرار شبانه روزی زندانیان اشرف را دسته دسته و فوج فوج به مسعود و مریم می دادند تا برای جابجایی و انتقال آنها خود و دوستان آمریکایی اش را به زحمت نیندازد. فقط چند دقیقه ای چشم و گوشش را ببندد تا مابقی اسرای اشرف فرار کنند و خود را به پلیس بعقوبه و دیالی معرفی کنند...

دو سال است که خانواده ها شهر اشرف را زندان، سیاهچال، جهنم، فریبگاه، اردوگاه، قلعه رنجباران، استارتگاه، گوانتاناموی رجوی، سیاجستان و... می نامند. بالاخره افشاگری های شبانه روزی خانواده ها و اعضای جداشده به ثمر نشست، و در فرهنگ فرقه رجوی تأثیر گذاشت تا آنجایی که مریم قجر جابجایی و انتقال از اشرف را پذیرفت و از مقصد بین راهی اشرفی ها به نام "کمپ آزادی"  نام برد، یعنی خروج از اشرف، رهایی از قید و بند و اسارت رجوی است و پای نهادن به هرجایی بغیر از زندان اشرف رسیدن به کمپ و اردوگاه آزادی یا همان لیبرتی است. ما هم همین  خواسته و انتظار داشتیم که روزی مریم به زندانبانی و برده داری  خود اعتراف کند.
تضمین های مشروطی که مریم برای اخراج و کوچ اجباری و جابجایی زندانیان از اشرف اعلام دانسته عبارتند از:
 - ساکنان اشرف با خودروها ولوازم منزل و اموال منقولشان به کمپ لیبرتی بروند، یعنی کوچ فضاحت بار با خدم و حشم، گویی رجوی در جستجوی اشرفی دیگر از ییلاق به قشلاق می روند و در جستجوی چراگاهی تازه و سرسبز برای دام و طیور خود هستند. مریم نمی داند که مجبور است با خفت و ذلت و خواری دست خالی اخراج شود، هرچه اموال منقول و غیرمنقول اشرف همه هدایای صدام به رجوی و جزءِ سرمایه ملی مردم عراقند.
- نظارت شبانه روزی سازمان ملل و ایالات متحده تا زمان انتقال آخرین نفر به کشور ثالث.  " رجوی انتظار دارد سازمان ملل هم تروریست پرور شود!"
معلوم نیست چرا و چقدر نیروهای آمریکایی آنقدر عزیز و لذیذ شده اند که مریم لحظه ای جدایی و دوری از آنها را نمی تواند تحمل کند، از مسعود مفقود و گورگم گشته حرفی نمی زند. همیشه بهانه از کلاه آبی و لباس مشکی های بلک واتر آمریکایی را می گیرد.
ای کاش خبر فرار شبانه روزی زندانیان اشرف را دسته دسته و فوج فوج به مسعود و مریم می دادند تا برای جابجایی و انتقال آنها خود و دوستان آمریکایی اش را به زحمت نیندازد. فقط چند دقیقه ای چشم و گوشش را ببندد تا مابقی اسرای اشرف فرار کنند و خود را به پلیس بعقوبه و دیالی معرفی کنند. همین دیروز بود که خبر فرار ده نفر از زندانیان اشرف و معرفی اشان به پلیس شهر بعقوبه در رسانه ها پخش شد... و فرارها همچنان ادامه دارد و مریم به فکر جابجایی و اسباب کشی است  تا چیزی از اسناد و مدارک چند دهه خیانت و همکاری با صدام و اشغالگران را به جای نگذارد. تروریست خوش خیال به فکر حمل آفتابه و لگن ، اثاثیه و هدایا و یادگاری های صدام تا آمریکاست.
از آنجایی که مریم قجر نمی تواند حضور نیروهای عراقی را در داخل اشرف تحمل کند و یکی از موارد مشروط مریم قجر برای کوچ انقلابی از آن نام برده است، استقرار نیروهای عراقی در بیرون سیاج محل جدید، آن هم به بهانه حضور1000 زن است، ولی فکر اینکه ممکن است نیروهای عراقی زن در داخل اردوگاه آزادی تردد و با زنان مجاهد خلق ارتباط داشته باشند نکرده است.
در فرقه رجوی هر نوع ارتباط مریم قجر با بیگانگان در سراسر اروپا و اکثر کشورهای عربی بلامانع و نامحدود است. انتقال ساکنان اشرف بدون هیچ استثناءِ با خودروهای پلاک اشرف نیز از جمله شروط رجوی است؛ چون این روزها  احتمال می دهد عده ای از سران تحت تعقیب فرقه را با تشریفات خاص روانه استخبارات و زندان عراق کنند، فکر می کنند اگر با خودروهای اشرفی کوچ کنند هیچ خطری متوجه آنها نمی شود و کارناوال مسعود و مریم از لیبرتی گذشته و به مقصد نهایی خواهند رسید. لغو محاصره و کلید تهدیدها و اذیت و آزار و احکام ساختگی دستگیری بدون استثناءِ مهر تأییدی بر ترس و وحشت سران فرقه برای دستگیری جنایتکاران جنگی است. مریم قجر گفته محاصره لغو شود یعنی ارتش و پلیس عراق اشرف را ترک کند و تا خانواده ها هم به ایران باز نگردند و رجوی چند روزی نفس راحت بکشد واز این مهمتر بقول خودش احکام ساختگی از دستگیری مسعود و مریم تا کلیه افرادی که سوءِ سابقه دارند، از نظر قوه قضاییه عراق مجرم و تحت تعقیب قانونی قرار دارند؛ لغو شوند. مردم عراق از آنها شکایت کرده و خواهان پیگیری و رسیدگی به شکایت خود هستند. حال رجوی برای خروج این افراد شرط گذاشته است!
ششمین مورد اعلام شده فروش دارایی های غیرمنقول ساکنان اشرف و بازپرداخت آن برای پر کردن کیسه تروریست ها در پوشش  انتقال اهالی اشرف   به کشورهای ثالث است. یعنی اشرف فروشی و به مزایده گذاشتن آخرین پایگاه تروریستی رجوی درعراق آنهم در آخرین روزهای حیات آن، قبل از تعطیلی و انحلال و سقوط، معلوم نیست مریم رجوی اموال چه کسی را می خواهد حراج کند.
آیا فروش اموال و سرمایه های ملی مردم عراق امکان پذیر است؟ آیا دولت و مردم عراق خریدار اموال به یغما رفته خود که طی بیست و پنج سال گذشته تا امروز از سوی صدام و اشغالگران در اختیار رجوی ها قرار گرفته؛ هستند؟ رجوی وقتی از پاریس به سوی بغداد آمد چه اموالی را با خود به عراق آورد تا امروز آنها را ببرد؟  دو دهه مزدوری برای صدام با دریافت ماهیانه50 میلیون دلار و بعد 8 سال دزدی اموال عراقی و  مزدوری برای اشغالگران از آمریکا و انگلیس و کشورهای اروپایی گرفته تا اسرائیل و کشورهای عربی.
حال بفکر فروش اموال مسروقه و حمل و نقل اموال منقول اشرف است! الحق که  این همه شرط و شروط و تعیین نرخ  مریم رجوی نشانه گستاخی اوست.
..................................................................

سایت پرونده سیاه
 




طبقه بندی: اشرف نیوز،  پیام به اسرای فرقه رجوی،  سران فرقه رجوی، 
برچسب ها: پیام مریم، اوورسوراواز، اسرای اشرف، زندان اشرف، عراق جدید، اشرف لیبرتی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی