نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... یک منبع نزدیک به شورا و مجاهدین فاش ساخت که اختلاف در درون تشکیلات مجاهدین بر سر سیاست های این گروه در قبال پادگان اشرف تنش زا شده است. این عضو شورای ملی مقاومت وابسته به مجاهدین افزوده است: ” پافشاری بر سر ماندن در اشرف، در حالیکه جامعه جهانی خواستار خروج مجاهدین از این پادگان است، بازی با جان افراد گرفتار شده در پادگان می باشد و بس. ما حق نداریم جان آدمها را بازیچه بازی سیاسی کنیم.” ...


آرین پارسی، کانون وبلاگنویسان مستقل ایرانی، یازدهم فوریه 2012

یک منبع نزدیک به شورا و مجاهدین فاش ساخت که اختلاف در درون تشکیلات مجاهدین بر سر سیاست های این گروه در قبال پادگان اشرف تنش زا شده است..
بنا بر اظهارات این منبع مطلع یکی از اعضای غیر مجاهد شورا اخیرا انتقادات اساسی را نسبت به سیاست های اتخاذ شده رجوی در خصوص پادگان اشرف ابراز نموده و شخص رجوی را مسئول جان گرفتار شدگان در پادگان اشرف دانسته است.
این عضو شورای ملی مقاومت وابسته به مجاهدین افزوده است: ” پافشاری بر سر ماندن در اشرف، در حالیکه جامعه جهانی خواستار خروج مجاهدین از این پادگان است، بازی با جان افراد گرفتار شده در پادگان می باشد و بس. ما حق نداریم جان آدمها را بازیچه بازی سیاسی کنیم.” (نقل به مضمون)
گفته می شود سیاست رجوی ها در قبال پادگان اشرف خرید زمان و مقاومت بر ماندن است تا شاید ارباب جدیدی یافت شود. البته در این مسیر هم از کشته دادن و شهید سازی ابایی نداشته بلکه بسیار مایلند تا از آن برای مقاصد تبلیغاتی سود برند. گواهی بر این مدعا(علاوه بر اطلاعاتی که از سوی عناصر شورا بصورت غیر رسمی منتشر می شود) بررسی شعار های خود مجاهدین از قبیل : اگر کوه ها بجنبند اشرف نخواهد جنبید است.
پیش از این و در مقاطع مختلف هم اطلاعاتی از مخالفت کادر های مجاهدین و اعضای شورا با سیاست های رجوی منتشر شده بود که بدلیل سیستم فرقه ای و بسته سازمان مجاهدین، در مطبوعات بازتاب کمتری یافته بود اما مخالفت با بخطر انداختن جان اعضای گرفتار در پادگان اشرف از سنخیت دیگری برخوردار است.
شورای ملی مقاومت از سوی ایالات متحده یک تشکیلات وابسته به مجاهدین و گروه تروریستی خارجی ( (FTO قلمداد شده است. )منبع: ویکی پدیا) اکثریت اعضای شورای ملی مقاومت را عناصر تشکیلات مجاهدین – از جمله رییس شورا مسعود رجوی، و رییس جمهور خود خوانده آن مریم رجوی (عضدانلو) – تشکیل می دهند. شمار اعضای غیر مجاهد آن از تعداد انگشتان دو دست تجاوز نمی کند.
گروه مجاهدین خلق که برای رسیدن به قدرت در ایران تلاش می کند یکی از بدنام ترین گروه های اپوزیسیون با سابقه نقض گسترده حقوق بشر است. افراد جدا شده از پادگان مجاهدین موسوم به اشرف معتقدند سران گروه با تحمیق و گسیل کردن نیروها آنها را به نابودی کشانده اند.
اکنون قریب به دو سال است که خانواده های این افراد بیرون پادگان اشرف، چشم براه عزیزان خود تحصن نموده اند

----------

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری،  اخراج و انتقال،  اشرف، لیبرتی، پایگاه تروریستی مریم، كمپ آلبانی،  شورای تروریستی N C R، 
برچسب ها: مجاهدین شرا، اختلاف درونی مجاهدین، اشرف، اخراج مجاهدین، رجوی، نوید رهایی، مجاهدین، شورای ملی مقاومت،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی