نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا


هنوز ۲۴ ساعت از ارسال پیام رییس جمهور اسراییل به ملت ایران نگذشته که در آن آقای رییس جمهور به ملت ایران پیام داد که مجبور نیستیم با هم دشمن باشیم. از کوروش هخامنشی و آزادسازی یهودیان بابل گفت و از این که خصومتی بین دو ملت نیست...

وبلاگ گیتی گوهر


یک روز پس از ارسال پیام صلح و دوستی شیمون پرز به ملت ایران، مقامات آمریکایی: ترور دانشمندان هسته ای کار اسراییل و سازمان مجاهدین خلق است!
هنوز ۲۴ ساعت از ارسال پیام رییس جمهور اسراییل به ملت ایران نگذشته که در آن آقای رییس جمهور به ملت ایران پیام داد که مجبور نیستیم با هم دشمن باشیم. از کوروش هخامنشی و آزادسازی یهودیان بابل گفت و از این که خصومتی بین دو ملت نیست.

اما در حالیکه از این پیام ۲۴ ساعت هم نمی گذرد، شبکه ان بی سی آمریکا در گزارشی به نقل از مقامات کنگرۀ آمریکا (که نخواستند نامشان فاش شود) اعلام کرد اگر چه آمریکا در ترور دانشمندان هسته ای دست نداشته اما می داند کار چه کسانی بوده و اکنون اعلام شد که این ترورها کار اسراییل و سازمان مجاهدین خلق بوده است. (پیوند انگلیسی خبر در تارنمای خبری MSNBC - گزارش از ریچارد انگل و رابرت ویندرم)
ساعاتی پس از اینکه شیمون پرز پیام صلح و دوستی اش را منتشر کرد، بر روی صفحۀ فیس بوکم نوشتم: «آقای پرز! دیوانگی به سرتان نزند، دوستی ها هم به جایش خواهد ماند. شما اول برادریتو ثابت کن بعد "پیام صلح و دوستی" ارسال بفرمایید.» و جالب اینکه از این سخنان یک شبانه روز هم نگذشت و رسوا شد کسی که از پشت خنجر می زند و آستین تمیز شده نشان می دهد!
اما در ارتباط با سازمان مجاهدین خلق!
تا اینجا و پیش از این ماجرا خیلی سعی کردم در ارتباط با عملکرد این سازمان، مزخرف گویی ها در تلویزیونشان که گویی برای کودکان پیش دبستانی برنامه تولید می کنند، فحاشی و تهمت هایشان در بالاترین، قاطی دادن بی خود و بی جهت خودشان در میان مردم ایران و دست آخر خر فرض کردن شخص یا اشخاصی که این ها را می بینند و می شنوند حرفی نزنم. هی می گویند اتحاد و ما هم که نمی خواهیم خودمان را قاطی مسائل و جنگ های سیاسی کنیم، لال مانی گرفته بودیم و از این به بعد هم همینطور خواهد بود اما در این یک مورد نتوانستم سکوت کنم.
سازمانی که امروز و پس از ۳۳ سال هنوز فکر می کند می تواند با شعار و پر رویی همه چیزش را پیش ببرد و بیچاره آن کسانی که در آن زندان لعنتی (کمپ اشرف) گرفتار شده اند و اصلن نمی دانند بیرون چه خبر است!
سازمانی که هنوز به هیچ جا نرسیده و با این تفاسیر و اخبار، حداقل تا ۳ ماه دیگر رسمن به عمر سیاسی خود (پس از انتقال اعضا به اروپا) پایان خواهد داد، از آن سوی دنیا ۳۳ سال است که همه جور قشر مردم را تهدید می کند و بعد در اخبار و تحلیل های مسخره و احمقانه و بچه بازی سیاسی اش فرت و فرت در می آید و خودش را در بین مردم به مسخره ترین شکل ممکن جا می دهد.
آقای مجاهدین که امروز پس از دریافت نام "منافقین" از سوی انقلابیون سال ۵۷ و اخذ نام "مزاحمین" از طرف بسیاری از فعالان اینترنتی، هنوز همان کارهای ۳۳ سال پیش و حتا بیشتر خود را ادامه می دهی، ترور می کنی و خودت را انقلابی حقیقی جلوه می دهی؛ این اقدامات آخرین دست و پا زدن های شماست و پس از آن تنها نامتان به عنوان خائنین به ایران جاودانه خواهد شد

......................
۱۳۹۰/۱۱/۲۲
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اسراییل، مجاهدین،  افشاگری، 
برچسب ها: گیتی گوهر، مجاهدین اسراییل، مجاهدین موساد، نوید رهایی، افشاگری، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی