نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

یکی از نمایندگان پارلمان عراق با اشاره به تلاشهای آمریکا و سازمان ملل برای حفظ گروه تروریستی مجاهدین در کشورش آن را مورد مخالفت شدید قرار داد.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه النهرین، "حسین الشریفی" عضو فراکسیون الاحرار وابسته به جریان صدر گفت: ما با تلاشهای میانجیگرایانه بین المللی به ویژه از سوی وزارت خارجه آمریکا و سازمان ملل متحد برای حفظ گروه تروریستی مجاهدین در خاک عراق مخالفیم.

وی با اشاره به فشارهای فزاینده به دولت عراق برای صرف نظر کردن از تصمیماتش درباره این سازمان تروریستی  خاطرنشان کرد: دولت عراق تحت تاثیر این فشارهای خارجی قرار نخواهد گرفت.

الشریفی بیان کرد: برخی از گروههای سیاسی هنوز از گروه مجاهدین حمایت می کنند و در راستای حفظ این گروه در داخل عراق تلاش می کنند.

وی با اشاره به تلاش این گروهها برای انسانی جلوه دادن موضوع مجاهدین اظهار داشت: گروه مجاهدین سازمانی تروریستی است و احدی حق دفاع از آنها به شکل قاطع را ندارد.

الشریفی بیان کرد: تلاش سازمان ملل و وزارت خارجه آمریکا برای انتقال اعضای مجاهدین از اردوگاه اشرف به لیبرتی در غرب بغداد نقض آشکار حقوق مردم عراق است.

این نماینده پارلمان عراق افزود: پارلمان و دولت عراق باید موضع قوی دراین باره اتخاذ کنند و با احدی در این باره گفتگو نکنند.

شایان ذکر است در حالی که دولت عراق خواهان تعطیلی سریع اردوگاه اشرف و اخراج اعضای آن است اما آمریکا و "مارتن کوبلر" نماینده سازمان ملل در عراق تلاش می کنند که شرایط را برای انتقال اعضای این گروه به پایگاه لیبرتی در غرب بغداد فراهم آورند.

......................
۱۳۹۰/۱۱/۲۴
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اشرف نیوز،  اخراج و انتقال،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: پارلمان عراق، مجاهدین، منافقین، اخراج، نوید رهایی، حسین شریفی، جریان صدر،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی