نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... نویسندگان روزنامه آمریکایی نیویورک پست، خواستار آن شده‌اند که گروهک منافقین به دلیل نقشش در ترور دانشمندان ایرانی، جایزه صلح نوبل دریافت کند. هر چند شواهد فراوانی هست که غرب از این گروهک به عنوان چهره ظاهری و وسیله خبرسازی علیه ایران استفاده می‌کند، اما روزنامه آمریکایی مدعی شده که این گروهک قطعا بیشتر از باراک اوباما، لایق جایزه صلح نوبل است، زیرا نقش مهمی در مقابله با برنامه هسته‌ای ایران داشته است...

تابناک، دوازدهم فوریه 2012

اگر «مناخیم بگین»، «پرس» و «رابین» اسرائیلی، لایق بردن جایزه صلح نوبل بوده‌اند، چرا دار و دسته رجوی نباشند؟ تلخی خنده‌داری که تن نوبل را در گور می‌لرزاند؛ گروهکی خیانتکار که هفده هزار ایرانی را ترور کرده است، لایق جایزه صلح نوبل دانسته می‌شود.
نویسندگان یک روزنامه آمریکایی، خواستار اعطای جایزه صلح نوبل به گروهک منافقین شده‌اند.
به گزارش «تابناک»، نویسندگان روزنامه آمریکایی نیویورک پست، خواستار آن شده‌اند که گروهک منافقین به دلیل نقشش در ترور دانشمندان ایرانی، جایزه صلح نوبل دریافت کند.
هر چند شواهد فراوانی هست که غرب از این گروهک به عنوان چهره ظاهری و وسیله خبرسازی علیه ایران استفاده می‌کند، اما روزنامه آمریکایی مدعی شده که این گروهک قطعا بیشتر از باراک اوباما، لایق جایزه صلح نوبل است، زیرا نقش مهمی در مقابله با برنامه هسته‌ای ایران داشته است.
این اظهارات در پایان مقاله‌ای منتشر شده که در آن به نقل از دو مقام ارشد آمریکایی ادعا شده است که سرویس جاسوسی اسرائیل، تروریست‌های این گروهک را برای ترور دانشمندان ایرانی، آموزش داده و تأمین مالی و مسلح کرده است.
این در حالی است که در نوامبر 2011، برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا، از ترور دانشمندان ایرانی حمایت کردند.
در مدت نزدیک دو سال اخیر، مسعود علی‌محمدی و مجید شهریاری از دانشمندان برجسته فیزیک ایران، قربانی چنین جنایت‌هایی شده‌اند؛ افزون بر ایشان، داریوش رضایی نژاد و مصطفی احمدی روشن نیز به شهادت رسیده‌اند.

-----------
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  دیدگاه،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: جایزه صلح نوبل، مجاهدین، تروریست، عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی