نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

... چنانچه رژیم صهیونیستی و حامیان آن با اینگونه اقدامات تروریستی و سناریو سازی بدنبال ماجراجویی و اجرای افكار خطرناكی هستند، باید بدانند كه هرگونه اقدام نسنجیده و نابخردانه واكنشی پشیمان كننده درپی خواهد داشت. مهمانپرست با تاكید بر اینكه جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین قربانی همواره اقدامات تروریستی را محكوم كرده است، فتنه اخیر رژیم صهیونیستی را تلاشی بی ثمر برای انحراف افكار عمومی از اقدامات تروریستی این رژیم از جمله در سرزمین های اشغالی و ترور دانشمندان ایرانی توصیف كرد. وی همچنین حمایت برخی كشورهای غربی از اقدامات رژیم صهیونیستی و خارج كردن نام گروههای تروریستی از فهرست گروههای تروریستی را محكوم كرده و این امر را موجب ترویج و تقویت تروریزم در جهان خواند ...


ایرنا، سیزدهم فوریه 2012

سخنگوی وزارت امور خارجه: رژیم صهیونیستی منشا ترور و ارعاب در جهان است

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، گفت: رژیم صهیونیستی منشا ترور و ارعاب در جهان می باشد و ادامه حیات نامشروع خود را در گرو ترور و ماجراجویی های خطرناك می داند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت امورخارجه ،'رامین میهمانپرست' دوشنبه شب با رد ادعاهای رژیم صهیونیستی در خصوص دخالت ایران در حمله به دیپلماتهای آن رژیم در دهلی نو و تفلیس، تاكید كرد: از دیدگاه ما اصولا رژیم صهیونیستی و حامیانش متهم اصلی حوادث تروریستی بوده و انتساب حوادث اخیر به جمهوری اسلامی ایران كاملا بی پایه و اساس می باشد.

وی افزود: بنظر می رسد حوادث مشكوك اخیر توسط مسوولان رژیم صهیونیستی طراحی و با هدف مخدوش كردن چهره جمهوری اسلامی ایران به مرحله اجرا در آمده است.

میهمانپرست تصریح كرد: چنانچه رژیم صهیونیستی و حامیان آن با اینگونه اقدامات تروریستی و سناریو سازی بدنبال ماجراجویی و اجرای افكار خطرناكی هستند، باید بدانند كه هرگونه اقدام نسنجیده و نابخردانه واكنشی پشیمان كننده درپی خواهد داشت.

مهمانپرست با تاكید بر اینكه جمهوری اسلامی ایران به عنوان بزرگترین قربانی همواره اقدامات تروریستی را محكوم كرده است، فتنه اخیر رژیم صهیونیستی را تلاشی بی ثمر برای انحراف افكار عمومی از اقدامات تروریستی این رژیم از جمله در سرزمین های اشغالی و ترور دانشمندان ایرانی توصیف كرد.

وی همچنین حمایت برخی كشورهای غربی از اقدامات رژیم صهیونیستی و خارج كردن نام گروههای تروریستی از فهرست گروههای تروریستی را محكوم كرده و این امر را موجب ترویج و تقویت تروریزم در جهان خواند.

------------
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  اخبار ایران و جهان،  اسراییل، مجاهدین، 
برچسب ها: ایران، مجاهدین اسراییل، محکوم، حمایت از تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی