نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مجله آمریکایی آتلانتیک نوشت: اکثر مردم خواهان دستگیری و مجازات سخت تروریست ها هستند اما سازمان مجاهدین خلق در این میان یک استثنا است زیرا با هزینه های بسیار، برای خود حامیانی در آمریکا دست و پا کرده اند تا مانع از مجازات خود شوند.

                                                             

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان، «کونور فرایدرزدوف» با نگارش مقاله ای در مجله آتلانتیک و با استناد به گزارش «ان بی سی نیوز» نوشت: مجاهدین خلق دانشمندان هسته ای در ایران را ترور می کند و از سوی سرویس اطلاعاتی اسرائیل حمایت مالی، آموزشی و نظامی می شود.

این روزنامه نگار آمریکایی در ادامه و با انتقاد از رویه نادرست موجود در سیاست خارجی آمریکا نوشت: چگونه است که افراد به خاطر اهدای پول به سازمانهای تروریستی به زندان می افتند اما سیاستمداران برجسته ای می توانند از حقوق بگیران این سازمانهای تروریستی باشند و هیچگاه هم دستگیر نشوند.

وی ادامه می دهد: آیا این دوگانگی نیست که از یک سو تروریسم را تقبیح و از سوی دیگر هنگامی که بر علیه یک رژیمی که با ما خصومت دارد استفاده شود از آن استقبال کنیم، آیا اسرائیل با حمایت مالی از ترورهای مجاهدین خلق کشور حامی تروریسم نیست، آیا این برخوردهای دوگانه برای حاکمیت قانون مخرّب نیست.

وی در ادامه خطاب به طرفداران سازمان مجاهدین خلق نوشت: به گفته شما مجاهدین خلق متعلق به فهرست سازمان های تروریستی خارجی آمریکا نیست، رودی جولیانی به خاطر پول گرفتن و سخن گفتن از جانب آنها نباید بازداشت شود و اسرائیل نباید به خاطر حمایت مالی از عملیات های آنان به عنوان یک کشور حامی تروریسم شناخته شود.

نویسنده مجله آتلانتیک در خاتمه با اشاره به تضاد آشکاری که در این رابطه وجود دارد گفت: توقع ما این است که میان وعده های مقامات آمریکایی برای مبارزه با تروریسم و عملشان، واقع نگری وجود داشته باشد و از تضادهای فعلی کاسته شود.

منبع:کانون هابیلیان
طبقه بندی: افشاگری،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: حمایت، فرقه، تروریستی، آمریکا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی