نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 27 بهمن 1390

لازم به ذکر است که حضور خانواده ها در شهرک آزادی فرقی با گذشته نکرده و آنان همچنان حضور فعال دارند. خانواده های مستقر در شهرک آزادی عزم کرده اند تا زمانی که حتی یک نفر اسیر در اشرف باقی است به کار خود ادامه دهند و حضور آنها نه تنها فرقی با گذشته نکرده بلکه پرشورتر شده و اراده آنان نیز راسخ تر گردیده است...

                                            

ایمیل ها و پیام های زیادی داشتیم که پرسیده بودند چرا دیگر از خانواده ها خبری نیست و ابراز نگرانی شده بود که آیا آنان همچنان در تحصن در برابر پادگان اشرف هستند یا خیر. همچنین ذکر شده بود که چرا دیگر پیام های صوتی رهاشدگان منعکس نمیگردد. لازم به ذکر است که حضور خانواده ها در شهرک آزادی فرقی با گذشته نکرده و آنان همچنان حضور فعال دارند.

خانواده های مستقر در شهرک آزادی عزم کرده اند تا زمانی که حتی یک نفر اسیر در اشرف باقی است به کار خود ادامه دهند و حضور آنها نه تنها فرقی با گذشته نکرده بلکه پرشورتر شده و اراده آنان نیز راسخ تر گردیده است. آنها از هر زمان دیگری بیشتر امید دارند تا رهائی فرزندان خود را شاهد باشند و بتوانند گمشدگان خود را بازیابند و در آغوش بگیرند.

حضور آنها اما یک فرق کرده است. یونامی (دفتر نمایندگی ملل متحد در عراق)، که مشخص نیست شریک دزد است یا رفیق قافله، به بهانه جابجائی نفرات از اشرف به محلی دیگر، خواسته است تا خانواده ها دیگر از بلندگو، یعنی تنها وسیله ارتباطی آنان با داخل اشرف و تنها وسیله ای که اسیران اشرف میتوانستند رابطه ای با دنیای آزاد احساس کنند، استفاده ننمایند، و آنان هم به خاطر اینکه بهانه به دست رجوی و حامیانش نیفتد به این خواسته تن داده اند.

خانواده ها البته هر روز در تمامی اضلاع پادگان حضور فعال دارند و تا آنجا که حنجره و صدایشان یاری میکند عزیزان خود را صدا میزنند که البته همچنان توسط عده ای از قربانیان مغزشوئی شده فرقه رجوی مورد بی مهری همراه با فحش های رکیک که معلوم نیست از کجا یاد گرفته اند و پرتاب سنگ به سمت زنان و مردان سالخورده که معلوم نیست در مرام کدام مبارزی تاکنون سراغ داشته اند قرار میگیرند. در این خصوص چند فیلم تهیه شده که بعدا به نظر خوانندگان خواهد رسید.

بهرحال تا جائی که به فرقه برمیگردد تلاش میکند تا انتقال خود به پادگان آمریکائی لیبرتی را تا جائی که میتواند به تأخیر بیندازد تا بلکه خانواده ها خسته بشوند و صحنه را ترک کنند. آنان به صراحت شرط موافقت خود با جابجائی را عدم حضور خانواده ها در مقابل دروازه اشرف اعلام کرده اند و متأسفانه برخی مسئولین ارگان های بین المللی که ظاهرا خیلی مدافع آزادی هستند درخواست کرده اند تا خانواده ها به بغداد برگردند که البته این دیگر نقض اولیه ترین حقوق انسانی بوده و قابل قبول نیست.

در هر صورت به نظر میرسد که تمامی بهانه ها از فرقه گرفته شده و سازمان ملل هم که اینهمه با آنها مدارا میکرده است به ستوه آمده و اخطار داده است که باید هرچه زودتر توافقی که با دولت عراق صورت گرفته شده عملی گردد و لذا زمان جابجائی اولین گروه نزدیک است.

بنیاد خانواده سحر کاملا و به دقت مراقب اوضاع هست و هر گونه تحول احتمالی را حتما به اطلاع خوانندگان و خصوصا خانواده های نگران و چشم انتظار در سراسر جهان میرساند.

بنیاد خانواده سحر، بغداد، پانزدهم فوریه 2012




طبقه بندی: یونامی U N،  نقض حقوق خانواده ها،  اخبار (89 تا 92)،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: خانواده ها، آزادی، اشرف، تحصن خانواده ها ریال عراق ماهدین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی